چگونه شماره مجازی بسازیم؟ (با استفاده از نرم افزار و سایت)

چگونه شماره مجازی بسازیم؟ (با استفاده از نرم افزار و سایت)

تعداد بسیار زیادی از سرویس های اینترنتی و اپلیکیشن های ارتباط جمعی برای اینکه به شما خدمات ارائه بدهند از شما می خواهند شماره تلفن خود را وارد کنید. بسیاری از افراد به دلایل امنیتی مایل نیستند شماره خود را در اختیار این اپلیکیشن ها قرار بدهند. اما شما با استفاده از برخی سایت ها و اپلیکیشن ها می توانید شماره مجازی (virtual number) دریافت کنید. شماره مجازی شماره ای است که با استفاده از آن می توانید اپلیکیشن ها را بدون اینکه شماره واقعی خود را بدهید،  نصب کنید. این شماره در واقع شماره ای است که کد راستی آزمایی (verification code) که اپلیکیشن ارسال می کند، به این شماره فرستاده می شود. و شماره بدون اینکه شماره واقعی خود را بدهید این کد را دریافت می کنید و می توانید نرم افزار را نصب کنید.

در مقاله چگونه شماره مجازی بسازیم(با فیم آموزشی)، در همین سایت در مورد نحوه ی ساخت شماره ی مجازی توضیحاتی دااده شد، که در این مطلب قصد داریم توضیحات تکمیلی را در این باره ارائه دهیم و برخی نرم افزار ها و وبسایت های دیگر را معرفی کنیم.

ساخت شماره مجازی برای تلگرام، واتس اپ و بسیاری از سرویس ها و نرم افزار های دیگر، هم از طریق اپلیکیشن ممکن است و هم از طریق سایت های مخصوص این کار که شماره مجازی  در اختیار شما قرار می دهند. ابتدا به آموزش ساخت شماره مجازی با استفاده از نرم افزار می پردازیم.

اپلیکیشن TextNow

این اپلیکیشن یک شماره مجازی یا فیک (fake) در اختیار شما می گذارد. برای دریافت شماره مجازی از این نرم افزار به شکل زیر عمل کنید:

  • ابتدا اپلیکیشن را از طریق لینک زیر دانلود کنید

لینک دانلود اپلیکیشن TextNow براب اندروید

لینک دانلود اپلیکیشن TextNow برای اپل ios

  • پس از اینکه نرم افزار را نصب آن را باز کنید. زمانی که اپ را باز می کنید، از شما درخواست می شود که sign up کنید. شما با استفاده از ایمیل خود و یا حساب فیس بوک خود می توانید این کار را انجام دهید. همچنین شما باید اسم و فامیل خود را نیز وارد کنید. همچنین باید یک نام کاربری و رمز عبور نیز بسازید.
  • در قسمتی که نوشته شده area code، کد 555 را وارد کنید و سپس next را بزنید.
  • اکنون وارد نرم افزار می شوید و این اپلیکیشن یک شماره مجازی در اختیار شما قرار می دهد
  • اکنون زمانی که می خواهید اپلیکیشن های پیام رسان مثل تلگرام و واتس اپ را نصب کنید، می توانید این شماره بدهید و با آن ثبت نام کنید.

ساخت شماره مجازی آنلاین(سایت ساخت شماره مجازی)

برای ساخت شماره مجازی با کامپیوتر برای تلگرام، واتس و غیره می توانید به این سایت ها مراجعه کنید.  همانطور که گفته شد وب سایت هایی نیز وجود دارند که به شما شماره مجازی می دهند. در قسمت پایین لیست سایت های ساخت شماره مجازی را مشاهده می کنید.  از این سایت ها می توانید شماره مجازی دریافت کنید.

http://sellaite.com/smsreceiver/

http://receive-sms-online.com/

http://gre.im/

https://www.freeonlinephone.org/

http://receive-sms.com/

در این سایت شماره مجازی آمریکا، روسیه، آلمان و چند کشور دیگر در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 690
تعداد کل آرا: 4571
تعداد کل بازدیدها: 905650


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)