چگونه سیم کارت اعتباری ایرانسل را به دائمی تبدیل کنیم؟ نحوه تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی

چگونه سیم کارت اعتباری ایرانسل را به دائمی تبدیل کنیم؟ نحوه تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/07/04

همانطور که می دانید سیمکارت های تلفن همراه اپراتورهای موبایل دو نوع دائمی و اعتباری دارند که در نوع اعتباری شما با هزینه کمی سیمکارت را خریداری کرده و پس از آن تنها هزینه مصرف را پرداخت می کنید. اما سیمکارت دائمی به دلایلی مبلغ پرداختی بابت خرید سیمکارت بیشتر است و شما هزینه استفاده از خدمات اپراتور را بصورت دوره ای و در قبض می پردازید. حال اپراتورهای موبایل از جمله ایرانسل این امکان را فراهم کرده اند که دارندگان سیمکارت اعتباری آن را به سیمکارت دائمی تبدیل کنند. در زیر نحوه و چگونگی تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی ایرانسل توضیح داده می شود.

برای تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی ایرانسل شما سه گزینه را می توانید برگزینید:

روش اول تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی، مراجعه به مراکز فروش و خدمات شرکت ایرانسل یا نمایندگی های این شرکت که فهرست آن در وبسایت شرکت ایرانسل وجود دارد. در این نمایندگی ها شما با پر کردن یک فرم می توانید درخواست تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی را بدهید.

روش دوم برای تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من است.

روش سوم تبدیل سیمکارت اعتباری ایرانسل به دائمی استفاده از کدهای دستوری کد #70* یا #9*1*555*می باشد.

توجه کنید که در دو حالت فوق مبلغ 50.000 تومان از اعتبار سیمکارت اعتباری شما کسر می شود و سیمکارت شما از اعتباری به دائمی تبدیل می شود. اگر هم موجودی/شارژ سیمکارت اعتباری شما کافی نباشد، می توانید از طریق حساب بانکی خود و درگاه های بانکی، مبلغ سیمکارت اعتباری را دریافت کنید.

ضمنا ایرانسل برای تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی، طرح پرداخت قسطی نیز در نظر گرفته است بدین صورت که شما در ابتدا 30.000 تومان پرداخت می کنید و سپس در دو قسط 10.000 تومان بابت هزینه سیمکارت دائمی پرداخت می کنید. با انجام این کار سیمکارت اعتباری ایرانسل شما ظرف 24 ساعت به سیمکارت دائمی تبدیل می شود.

برای تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی شما حتما باید اطلاعات سیمکارت اعتباری خود را کامل کرده باشید و اطلاعاتی مانند مشخصات فردی(نام و کد ملی و کدپستی) را به ایرانسل داده باشید.

توجه کنید که پس از تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی شما در دوره های دو ماهه هزینه و صورتحساب استفاده از خدمات ایرانسل یعنی مکالمه، پیامک یا دیتا(اینترنت) را دریافت و پرداخت می نمایید. مهلت پرداخت صورتحساب های خدمات ایرانسل نیز 28 روز پس از صدور صورتحساب است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 383
تعداد کل آرا: 4053
تعداد کل بازدیدها: 1620491

نظرات کاربران

*