چگونه سوپ پیازفرانسوی درست کنیم | سوپ پیاز فرانسوی بهترین غذای زمستانی

چگونه سوپ پیازفرانسوی درست کنیم | سوپ پیاز فرانسوی بهترین غذای زمستانی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/04

سوپ پیاز فرانسوی وعده با داشتن بافت خوب و تعادل در طعم می تواند به صورت عالی نیاز شما را در زمستان فراهم کند. ما سوپ پیاز فرانسوی را برای شما آموزش می دهیم و آن را بع دلیل عطر و طعم زیادی که دارد به عنوان یکی از محبوب ترین سوپ های آشپزی به شما طریقه پختنش را یاد خواهیم داد. برای درست نمودن سوپ پیاز زمانی که نیاز دارید 55 دقیقه بوده که با زمان پختن کامل آن چیزی در حدود 1 ساعت و 20 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت. میزلان مواد مورد نیازی که در این مقاله آموزش می دهیم برای 8 نفر است. در فصل زمستان که احتمال سرما خوردگی در میان افراد به صورت زیادی افزایش پیدا می کند سوپ و غذاهای مایع می تواند برای بهبود فرد سرما خورده بسیار مناسب بوده و به دلیل خاصیت میکروب کشی که پیاز دارد سوپ پیاز یکی از مهمترین وعده های غذایی برای این فصل تلقی می شود.

مواد مورد نیاز برای پختن سوپ پیاز فرانسوی:

1/4 فنجان روغن زیتون فوق العاده با ارزش
4 پوند پیاز زرد بزرگ
1 قاشق سوپخوری خرد شده نعناع
1/2 قاشق چایخوری نمک
1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه
4 فنجان آب گوشت گاو بدون نمک
4 فنجان مرغ خرد نشده
1 قاشق غذاخوری مارمیت
8 برش (1/2 اونس.) نان تست چند غله
4 اونس پنیر raclette، رنده شده (حدود 1 فنجان)

چگونه سوپ پیاز بپزیم

مرحله 1
روغن را داخل ظرف ریخته و در دمای بیش از متوسط داغ کنید. پیاز را اضافه نمایید و اجازه دهید به مدت 10 دقیقه به طور کامل بپزد. سپس دمای گار را کم نموده و کمتر از متوسط کنید. سپس نمک و فلفل را اضافه نموده و به مدت 40 دقیقه تا زمانی که پیاز طلایی شود آن را بپزید.

مرحله 2
دمای گاز را بیشتر نموده و بر روی متوسط رو به بالا قرار دهید. کمی آب به آن اضافه نموده و بگذارید تا تقریبا آب آن بخار شود تا زمانی که تقریبا آب آن بخار شود ادامه دهید. سپس آب گوشت را اضافه نموده و تا بجوش آمدن آن هم زدن را ادامه دهید. رب را به آن زده و به مدت 5 دقیقه یا تا زمانی که مارمیت در آن حل شود ادامه می دهیم.
مرحله 3
تابه سرخ کردن را از قبل بر روی حرارت بالا قرار دهید. سپس نان بر روی تابه قرار دهید؛ بر روی هر تکه 2 قاشق غذاخوری پنیر بر روی ان بمالید. دستگاه را 3 دقیقه تا زمانی که پنیر ها حباب بزند و تمامی نقاط آن قهوه ای شود قرار دهید. یک فنجان از سوپ را برای هر نفر داخل ظرف سرو نمایید. هر کدام را با 1 تیکه پنیر و با آویشن تزیین کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 15
تعداد کل آرا: 149
تعداد کل بازدیدها: 137307

نظرات کاربران

*