چگونه سرعت آیفون خود را افزایش دهیم | روش های افزایش سرعت ios 11 و ios 10

چگونه سرعت آیفون خود را افزایش دهیم | روش های افزایش سرعت ios 11 و ios 10

امروزه گوشی موبایل در دست هر کسی وجود دارد، از کودک تا پیر همه معمولا یک گوشی موبایل ارزان و یا گران قیمت در دست دارند، استفاده از این گوشی ها به ویژه گوشی های هوشمند مخصوصا آی فون موجب می شود، که بعد از مدتی سرعت گوشی کند شده و با مشکل مواجه شود، به همین دلیل در این مطلب چگونگی نگهداری و مراقبت از گوشی موبایل آی فون به روش ساده را تقدیم شما می کنیم.

آیا این اواخر گوشی موبایل آی فون (iphone) شما کند کار می کند. برای برطرف کردن کندی گوشی، چند روش ساده وجود دارد، که می توانید انجام دهید. در ابتدا لازم است هر دو الی سه روز گوشی خود را خاموش و روشن کنید. در ادامه می توانید از روش های گفته شده برای نگهداری از گوشی آی فون و افزایش سرعت و کارآیی آن استفاده کنید.

1- عکس های قدیمی را از گوشی خود پاک کنید. به جای اینکه صدها عکس در گوشی خود نگهداری کنید، این عکس ها را با برنامه هایی مانند (iphoto) به آرشیو و یا با برنامه ( icloud) در اینترنت ذخیره کنید. با این روش ها از عکس های غیر ضروری خلاص می شوید، و کارآیی و سرعت گوشی نیز افزایش می یابد.

2- برنامه های غیر ضروری را از نصب خارج کنید. برای این کار می توانید با گذاشتن زمان تک تک این برنامه ها را از نصب خارج کرده و حافظه تلفن خود را آزاد کنید، خالی بون حافظه گوشی بر روی سرعت و کارآیی آن تاثیر زیادی دارد.

3- پیام های قدیمی را پاک کنید. برخی از افراد عادت به پاک کردن اس ام اس های خود ندارند، در حالی که با افزایش تعداد پیام ها در گوشی، سرعت گوشی به میزان زیادی کاهش می یابد. به همین دلیل پیام هایی که نیاز نیست را پاک کنید.

4- آدرس صفحات مختلف اینترنتی که در حافظه گوشی آی فون مانده است را پاک کنید. این صفحات به صورت خودکار در حافظه گوشی ذخیره می شوند و موجب کند شدن سرعت گوشی می شوند.

5- آپدیت های اتوماتیک را ببنید. چرا که آپدیت های اتوماتیک ماهانه به روز شده و سبب کند شدن گوشی می شود و موجب پر شدن حافظه نیز می گردند.

6- همانطور که لازم است، آپدیت های اتوماتیک بسته باشد، به همین دلیل هم لازم است دانلودهای خودکار هم بسته باشد.

7- اگر وای فای گوشی شما به مدت زیادی روشن است و تلفن دائم به یک وای فای وصل می باشد، این هم سبب تمام شدن سریع انرژی باطری شده و هم تلفن را به کار غیر ضروری مشغول می کند. به همین دلیل سعی کنید وای فای گوشی در زمان هایی که استفاده نمی کنید، بسته باشد.

8- آپدیت های جدید گوشی را حتما دانلود کرده و نصب کنید. برنامه های جدید سبب افزایش سرعت گوشی می شود.

9- به استفاده از باطری توجه کنید، تا هم از انرژی باطری به صورت مفید استفاده کنید و هم سبب افزایش عمر باطری و تلفن شوید.

10- در زمانی که نیاز به گوشی ندارند، بی جهت در آن نچرخید و آن را استفاده نکنید، از گوشی در زمان نیاز و برای انجام کارهای مفید استفاده نماید، بازی کردن و نصب انواع بازی ها را بر روی گوشی به حداقل برسانید.

در نهایت باید گفت که با انجام این چند توصیه و کار بسیار ساده ضمن نگهداری و مراقبت از گوشی، سرعت و کارآیی گوشی خود را بالا خواهید برد و در استفاده از آن رضایت خواهید داشت.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
چگونه سرعت آیفون خود را افزایش دهیم | روش های افزایش سرعت ios 11 و ios 10
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)