چگونه سایز مناسب سوتین خود را اندازه بگیریم؟ سایز سوتین مناسب | انواع سایز سوتین

چگونه سایز مناسب سوتین خود را اندازه بگیریم؟ سایز سوتین مناسب | انواع سایز سوتین

استفاده از اندازه سینه بند نادرست می تواند یک لباس بی نظیر را خراب کند. این دستورالعمل های اندازه گیری گام به گام  مناسب را تضمین می کند.  آیا شما یک سوتین مناسب سینه های خود می پوشید؟

آیا سوتین شما را اذیت می کند؟ آیا سایز سوتینتان منساب نیست؟  در اینجا مواردی وجود دارد که به شما می گوید که چرا سوتین مناسب خود را انتخاب نکرده اید:

جا گذاشتن سوتین بر روی پوست شما که نشان دهنده کوچک بودن سایز سینه بند شماست
فشار آوردن سوتین به دو طرف سینه
دائما بند سوتین شما افتاده و باید یا آن را سفت کنید و یا بالا بکشید
افتادن سینه ها
و یا سوتینی که به محض بالا بردن دستانتان تکان خورده و با سمت بالا می رود.


عوامل افزایش سایز سینه | سایز سینه چگونه کم و زیاد می شود
در کنار مواردی که در بالا بدان اشاره نمودیم در نظر داشته باشید که عوامل خاصی می توانند باعث تغییر اندازه سینه شما شوند: افزایش وزن یا از دست دادن وزن، رژیم ورزشی جدید، بارداری و تغییر رژیم غذایی در میان بقیه عوامل قوی تر بوده و می توانند تاثیر بسزایی در تغییر سایز سوتین شما داشته باشند.
اگر از هر کدام از مواردی که در بالا بدان اشاره نمودیم در مورد اینکه چگونه می توان تشخیص داد که سایز سوتینتان مناسب شما نیست و یا دیگر رنج می برید باید به یک متخصص سوتین مراجعه کنید و یا با اندازه گیری مناسب و صحیح از سوتین خود از اندازه آن مطمئن شوید.   


چگونه سایز سینه خود را اندازه بگیریم؟ | نحوه اندازه گیری سایز سینه | سایز مناسب سوتین برای سایز سینه | محاسبه سایز سوتین مناسب

 

مرحله اول اندازه گیزی زیر سینه
اولین مرحله در بدست آوردن سایز سینه گرفتن دور زیر سینه است. در حالی که می توان سوتین نپوشید یک سینه بند بدون مهار بست، با اندازه گیری صحیح اندازه سینه خود می توانید از مشکلات مربوط به سوتین غیر سایز خود اجتناب کنید و کاری کنید که به طور مناسب با نوار پایینی سوتین سینه های خود را فیت کنید. در مرحله اول از نحوه اندازه گیری دور سینه شما باید از زیر سینه ها بوده و شل نباشد. اگر عددی که بر روی متر نشان داده شده است زوج است 4 اینچ ( 10 سانت ) بدان اضافه نمایید. اگر  عدد بدست امده فرد است 12.5 سانت اضافه کنید. سایز سوتین شما عدد بدست آمده از این مجموع است.

 تبدیل سایز سوتین خارجی به ایرانیمثال برای اندازه گیری مناسب سایز سوتین | چگونه سایز سوتین خود را اندازه بگیریم | اندازه گیزی سایز کرست | محاسبه سایت سینه بند
اگر عدد اندازه گیری شده شما 32 اینچ ، یا 80 سانت است باید به ان 10 سانت اضافه نمایید که می شود 90 سانتی متر و اگر عدد بدست آمده 3 اینچ یا 82.5 سانت است باید بدان 12.5 سانت اضافه کنید که در نهایت می شود 95.


مرحله دوم دراندازه گیری سایز سوتین  | سایز سینه های خود را چگونه اندازه بگیریم
نوار اندازه گیری را تا حدودی در اطراف قسمت کامل سینه خود قرار دهید (در سطح نوک پستان). کامل به دور سینه های خود بپیچانید و عدد بدست آمده را یادداشت کنید.

محاسبه سایز سینه بند به روش‌های مختلفمرحله سوم حجم سینه های خود را محاسبه کنید
اندازه های بدست آمده  از اندازه گیری خود را تفکیک کنید و به نمودار مراجعه کنید. به عنوان مثال: 37 اینچ (کمربند) - 34 اینچ (باند) = 3 اینچ. این 34C است.

چگونه سایز مناسب سوتین خود را اندازه بگیریم؟ سایز سوتین مناسب | انواع سایز سوتینچگونه می توانیم در نظر بگیریم که آیا اندازه های بدست امده برای سایز سوتین ما مناسب خواهد بود یا خیر؟

 موارد زیر را امتحان کنید:

در پایین کمر قرار دهید، سپس روی سینه بند بکشید و قلاب کنید. این تضمین می کند که سینه های شما به طور کامل در فنجان ها باشد.

بند سوتین را تنظیم کنید:  پشت سینه باید با جلوی سوتین در یک سطح باشد.

اطمینان حاصل کنید که سینه بند خیلی شل نیست. شما باید بتوانید تنها یک انگشت زیر بند سوتین ببرید.

بند بالایی سوتین نباید آویزان شود. اول، باند ها را سریع سفت کنید، سپس بند را کوتاه کنید.

یک پیراهن فیت بر  روی سینه بند قرار دهید. اگر سینه های شما جمع شود و یا بیش از حد بالا بیاید، سوتین شما نامناسب است.

در یک آینه به سمت خود نگاه کن. سینه های شما باید بین شانه ها و آرنج ها تقاطع داشته باشید. اگر نه، شما نیاز به یک سینه بند حامی تر و مناسب تر دارید.

اگر شما نیاز دارید که سوتین شما سینه هایتان را در اندازه مناسب قرار دهد، به اندازه یک باند بالا بروید و بالعکس. به عنوان مثال، اگر 34C برای شما خیلی بزرگ باشد، یک 36B را امتحان کنید.

 

در زیر انواع جدول سایز های مختلف سوتین را برای خارجی و ایرانی را مشاهده می کنید

چگونه سایز سینه بند خود را تشخیص دهم

نحوه محاسبه سایز سوتین

چگونه سایز سینه و سوتین خود را اندازه گیری کنیم

سایز سوتین خارجی

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 283
تعداد کل نظرات : 13
تعداد کل آرا: 253
تعداد کل بازدیدها: 92861
چگونه سایز مناسب سوتین خود را اندازه بگیریم؟ سایز سوتین مناسب | انواع سایز سوتین
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)