چگونه ریشه موهایمان را تقویت کنیم | روش خانگی برای تقویت ریشه مو | دلیل ریزش مو در افراد به چه صورت است

چگونه ریشه موهایمان را تقویت کنیم | روش خانگی برای تقویت ریشه مو |  دلیل ریزش مو در افراد به چه  صورت است

چگونه ریشه موهایمان را تقویت کنیم? دراین بخش از مقاله علمی قصد داریم ترفندهای برای تقویت مو که  باعث پرپت شدن موهایتان می شود را به شما توضیح دهید.

روش خانگی برای تقویت ریشه مو  

مواد غذایی که مصرف می کنید نیز می تواند از جمله مواردی باشد که به ریزش موهای شما کمک می کند بسیاری از ما روز ها از غذاهای آماده و ساندوچ ها استفاده می کنیم  که نه تنها هیچ فایده ای برای بدن ما ندارند بلکه بیشتر باعث ریزش موها می شود استفاده از غذاهایی که به میزان زیادی دارای اسیدهای چرب امگاه 3 هستند  می تواند به شما در داشتن موهایی همیشه سالم کمک کند . یکی از نکاتی که شاید خیلی به آن دقت نداشته باشید گرم کردن بیش از اندازه مو است این مشکل بیشتر دربانوان دیده می شود چرا که  آن ها به میزان زیادی از سشوار استفاده میس کنند و گرمای آن را به زیر موهای خودشان می فرستند داروهای شیمایی مختلفی برای کنترل ریزش مو ساخته  شده است اما بهترین روش برای کنترل ریزش موراه های طبیعی است در ادامه بهترین روش ها را برای کنترل ریزش مو و استحکام آن به شما معرفی می کنیم.

دلیل ریزش مو در افراد به چه  صورت است

روش استفاده از سشوار
یکی از نکات که  شاید خیلی به آن دقت ندا شتهخ  باشید گرم کردن بیش از حد مو هاست  این مشکل بیشتر  در بانوان دیده می شود چرا که آن ها میزان زیادی از سشوار استفاده می کنند و گرمای آن رابه زیر موهای خود شان می فرستند گرم کردن بیش از حد موها باعث می شود تا ریشه های مو از جای خود خارج شوند .

غذای های مناسب
 موادغذایی که مصرف می کنید نیز می ت وانداز جمله مواردی باشد که بریزش موها شما کمک  می کند بسیاری  از ما این روز ها از غذا های آماده استفاده می کنیم که نه تنها هیچ فایده ای برای بدن ما ندارد بلکه  بیشتر با عث ریزش موها می شود استفاده از غذاهایی که به میزان زیادی دارای اسیدهای چرب مانند امگا 3 هستند می تواند به شما در داشتن موهایی همیشه سالم کمک کند .

ویتامین مورد نیاز بدن
ویتامین ها یخاصی وجود دارند که به شما کمک  می  کند تا از موهایتان محافظت کنید بهترین ویتامین که  مخصوص محافظت از موی سر است آهن است که به افزایش تعداد گلبول های قرمز در بدن کمک می کند به این ترتیب گلولهای قرمز که  محافظان اصلی موهستند رشد کرد وبه راحتی به موهای اجازه جدا شدن نمی دهند  در کنار آهن استفاده از ویتامین C نیز همیشه توصیه شده است که بسلامت کل بدن از جمله موها کمک می کند .

تاریخچه مو در خانواده
 اگر تابه حال دچار ریزش مو نشده اید بهتر است نگاهی به سوابق خانوادگی تان داشته باشید چرا که  ممکن است دربین اقوام یا اجداد شما افرادی  که ریزش مو داشته  باشند بهترین زمانی برای از بین بردن ریزش مو قبل از آن است که شروع شود خوردن امگا 3 را زیاد کنید که بهترین راحل است

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 93
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 37
تعداد کل بازدیدها: 6720


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)