چگونه رگ های مغز و سر خود را تمیز کنیم؟

چگونه رگ های مغز و سر خود را تمیز کنیم؟

بدن انسان نیاز به توجه و رسیدگی ویژه ای دارد، برای انسان نیاز است که به استفاده از مواد و غذاهایی بپردازد که بدن را از انواع مواد مضر و سموم آزاد نماید، در این میان، تمیز کردن و پاکسازی رگ های مغز از مواد سمی و مضر اهمیت بسیار دارد، لذا ضروری است، با مصرف مواد غذایی پاک کننده رگ های مغز و سر را تمیز نمود. به همین دلیل در این مطلب چهار روش تمیز کردن رگ های مغز را تقدیم شما می کنیم.

تمیز کردن رگ های مغز و سر بسیار مهم و واجب می باشد، این امر برای بهبود بیماری هایی مانند تصلب شرایین (atherosclerosis) و اُستِئوکُندروز (Osteochondrosis) مفید می باشد. تمیز کردن منظم رگ های مغز و سر سبب از بین رفتن سردرد نیز می گردد، ذهن را فعال و باز می کند و موجب بهتر شدن روحیه و سلامتی انسان می شود. از جمله روش های مفید برای تمیز کردن رگ های مغز و سر عبارتند از:

روش اول: استفاده از مخلوط عسل و مغز گردو:

پنج عدد مغز گردو را با عسل تمیز و طبیعی مخلوط کنید، به اندازه نوک انگشت پودر دارچین و زنجبیل به آن اضافه نماید. و به مدت یک روز در یخچال نگهداری کنید. سپس می توانید از آن استفاده کنید. از این مخلوط دارویی روزی سه بار می توانید بخورید، نیم ساعت قبل از غذا خوردن به اندازه یک قاشق غذاخوری از آن بخورید.

- روش دوم: مخلوط آب پیاز و عسل:

به اندازه سه استکان آب پیاز آماده کنید و به آن به مقدار یک استکان عسل اضافه کرده و خوب مخلوط کنید، از این مخلوط روزی سه بار و هر بار نیم ساعت قبل از غذا خوردن، استفاده نماید. این مخلوط دارویی رگ های مغز را تمیز می کند و هم سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

- روش سوم: استفاده از آب میوه های طبیعی:

هر روز نیم ساعت قبل از خوردن ناهار و شام، به مقدار نصف استکان آب انار بخورید، استفاده از آب هویج و آب سیب هم مفید است. اگر آب میوه را از مغازه تهیه می کنید به طبیعی بودن آن توجه داشته باشید.

- روش چهارم: چای گل بابا آدم (Arctium lappa):

بابا آدم گیاهی است علفی و دو ساله از تیره گل‌ستاره‌ای‌ها (Asteraceae). این گیاه به اندازه یک متر و نیم تا دو متر ارتفاع رشد می‌کند. با برگهای درشت و خشن و سبز رنگ با گلهای توپ مانند و به اندازه فندق یا بزرگتر از آن در باغچه و کنار آبها و یونجه زارها مراتع و مزارع می‌روید(منبع ویکی پدیا).

برای تهیه چای گل بابا آدم، به مقدار یک مشت گل خشک شده بابا آدم دم کنید، برای دم کردن این چای به مدت 8 الی 10 ساعت بگذارید، در فلاکس بماند تا خوب دم بکشد. سپس آن را از صافی رد کرده و در جای خنگ نگهداری کنید. از این مخلوط مفید، نیم ساعت قبل از غذا خوردن به مقدار 4 قاشق غذاخوری استفاده کنید. مدت دوره درمان یک ماه می باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
چگونه رگ های مغز و سر خود را تمیز کنیم؟
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)