چگونه رمز گوشی سامسونگ خود را بازم کنیم | اگر رمز گوشی خود را فراموش کردیم چه کنیم

چگونه رمز گوشی سامسونگ خود را بازم کنیم | اگر رمز گوشی خود را فراموش کردیم چه کنیم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/05/05

روش باز کردن رمز گوشی سامسونگ در صورت فراموش کردن؟  در این بخش ما قصد داریم ترفندهای برای باز کردن رمز گوشی سامسونگ  را به شما آموزش دهیم  رمز گذاری برای گوشی جهت حفظ اطلاعات گوشی های موبایل از جمله راه های رایجی است که اکثرا بین کابران مورد استفاده قرار می گیرد اما گاهی  اوقات فراموشی الگو و رمز جهت دسترسی به گوشی را مشکل می کند .

چگونه رمز گوشی سامسونگ خود را بازم کنیم 

 
نحوه بازکردن رمز گوشی سامسوگ چگونه است :  کاربران گوشهای موبایل بار ها با مشکل فراموشی رمز عبور برخورد کرده اند گاهی اوقات نیز فوری به گوشی این موضوع را بسیار مهم و حساس می کند   امروز کاربران گوشی سامسونگ بدون صرف هیچ هزینه ای می توانند رمز گوشی خود را باز کنند رمز گذاری موجب حفاظت و امنیت نگه داری راز اطلاعات گوشی موبایل مسی شود ولی فراموشی ان موجبب بروز مشکل شده ودسترسی غیر ممکن می سازد .

 اگر رمز عددی گوشی خود را فراموش کرده اید با ید مراحل زیر را انجام دهید: گوشی سامسونگ خود را خاموش کرده و سیم کارت آن را خارج سازید سپس بعد از روشن نمودن دوباره موبایل کد زیر را وارد نمایید ستاره ۲۷۶۷ ستاره ۲۸۷۸مربع  یا ستاره ۲۷۶۷ ستاره ۳۸۵۵مربع کمی صبر کنید ومنتظر بمانید تا گوشی تان ریست شده وبه تنظیمات کارخانه بازگردد بعد سیم کارت خود را وارد گوشی کرده وموبایل را روشن کنید جهت عبور رمز کارخانه هشت بار صفر است.

 

اگر رمز گوشی خود را فراموش کردیم چه کنیم

چگونه رمز گوشی سامسونگ خود را بازم کنیم | اگر رمز گوشی خود را فراموش کردیم چه کنیم


چنان چه  unlock pattern گوشی تان را را فراموش کرده اید وراهی جهت ورود به موبایل پیدا نمی کنید مراحل زیر را طی نمایید:  گوشی خود را خاموش کنید و 4 دکمه back  و power و home و کلید قطع تماس راباهم به مدت چند ثانیه نگه دارید. زمانی که موبایل روشن کمی صبر کنید تا گوشی ریست شود وبه تنظیمات کارخانه برگردد بعد از این شما می توانید دروباره  unlock pattern را باری گوشی تان تعریف نمایید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 1
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 6
تعداد کل آرا: 105
تعداد کل بازدیدها: 58564

نظرات کاربران

*