چگونه راحت از خواب بیدار شویم؟ تکنیک های راحت از خواب بیدار شدن

چگونه راحت از خواب بیدار شویم؟ تکنیک های راحت از خواب بیدار شدن

بسیاری از مردم، صبح ها به راحتی نمی توانند از خواب بیدار شود، و بعد از اینکه زنگ ساعت به صدا در می آیند، با خود در رخت خواب درگیر است که بتوانند از خواب بیدار شوند، از این رو، از خواب بیدار شدن کاری برای انها دشوار و سخت می باشد، اگر می خواهید صبح به راحتی از خواب بیدار شوید و اذیت نشوید، می توانید با مطالعه این مطلب، این مشکل را از بین ببرید.

برخی از افراد به سختی از خواب بیداری می شوند و گاهی برای اینکه بتوانند از خواب به راحتی بیدار شوند، به مصرف قرص ها و مواد مختلف روی می آورند، اما خیلی وقت ها نتیجه مثبت به دست نمی آید. از این رو، در این مطلب نوشیدنی هایی به شما معرفی می شود که به وسیله ان می توانید به راحتی از خواب بیدار شوید، از هر کدام از این نوشیدنی ها مصرف کنید در تمام طول روز پر انرژی خواهید شد و شاداب و با نشاط خواهید ماند.

برای راحت تر پا شدن از خواب، از این نوشیدنی استفاده کنید.

1- آب لیمو

روزتان را با قهوه و یا چای شروع نکنید، برای اینکه روزی مفید و با انرژی داشته باشید مقداری اب لیمو طبیعی را با آب ولرم به اندازه یک استکان مخلوط کنید و میل نماید. این مخلوط خواص بسیاری دارد، خون را تمیز می کند، با فشار خون بالا مقابله می کند، سرعت متابولیسم بدن را افزایش می دهد(برای کاهش وزن)، از سردرد های فصلی محافظت می کند، و از همه مهمتر اینکه در تمام طول روز، به شما انرژی و روجیه مثبت می دهد. و سبب می شود، که صبح ها به راحتی از خواب بیدار شوید.

2- میوه های سبز و یا سبزیجات

خیار تازه، اسفناج، کلم بروکلی، گیوی، و ...برای داشتن روزی پر انرژی و با نشاط مفید است، با مصرف این میوه ها، صبح ها از خواب به راحتی بیدار می شوید.

3- چای سبز

به صورت تنهایی و مستقل خوردن بهتر از قهوه می باشد. برای طعم دار کردن چای سبز از لیمو، زنجبیل، نعناع و ... می توانید به ان اضافه کرده و بنوشید.

4- آب انار

اب انار برای سلامتی فوائد بسیاری دارد، حتی برای کودکان و زنان حامله هم بسیار مفید می باشد. آب انار به تقویت سیستم قلبی – عروقی می پردازد.

5- چای زنجبیل

زنجبیل بسیار پر فائد و مفید می باشد. برای افرادی که به کارهای ذهنی مشغول هستند، چای زنجبیل واجب است، چرا که دقت این افراد را بالا می برد. همچنین برای پیشگیری از بیماری های فصلی هم زنجبیل بسیار مفید است. اگر این چای را به طریقه گفته شده تهیه کنید برای همه مفید خواهد بود. برای دم کردن چای زنجبیل، ابتدا مقدار آب را بجوشانید و سپس کمی آب لیمو در آن اضافه کنید و بگذارید کمی بجوشد، و بعد از آن به اندازه یک قاشق چای خوری عسل، مقدار کمی پودر نعناع و زنجبیل به ان اضافه کنید، به هم نزنید و صبر کنید تا دم بکشد. و سپس از آن میل کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
چگونه راحت از خواب بیدار شویم؟ تکنیک های راحت از خواب بیدار شدن
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)