چگونه رابطه زناشویی سالمی داشته باشیم | اثرات منفی رابطه زناشویی در هنگام خستگی | هشدار در رابطه زناشویی

چگونه رابطه زناشویی سالمی داشته باشیم |  اثرات منفی رابطه زناشویی در هنگام خستگی | هشدار در رابطه زناشویی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/17

چگونه رابطه زناشویی سالمی داشته باشیم ? در این بخش ما قصد داریم درمورد رابطه زناشویی که فواید برای جسم وروح انسان دارد صحبت کنیم و توصیه های محققان  را برای شما بیان گو کنیم پس با ما همراه باشید. 

  اثرات منفی رابطه زناشویی در هنگام خستگی
دانستن
فواید و اثرات مثبت رابطه زناشویی بر سلامت جسم و روان بار ها بیان شده  است  اما هم گفه   شده است رابطه جنسی خط قرمز های دارد و بهتر است در ان شرایط انجام نشود چرا که اثرات منفی وعوارض آن بیشتر از فواید خواهد بود یکی از این خط قرمز ها زمان خست گی است در واقع بدن هنگامی که  خسته از فعالیت های روزانه  است این رابطه هرگز نباید صورت بگیرد  چون در زمان خستگی رابطه جنسی باعث خراب شدن رابطه جنسی شما می شود.

اثرات منفی رابطه زناشویی در هنگام خستگی بسار خطر ناک است: براساس بررسی ومطالعات دقیق برای بدست آوردن آمار دقیق متخصصان در چند زمینه جسمی و روانی دریافتند که  زنانم به هیچ وجه میلی به برقراری رابطه جنسی در زمان خستگی ندارد و همین نارضایتی حالات بد جسمی و روحی را برایشان ایجاد می کند به طوریکه ذهنیتآنها نسبت به رابطه زناشویی تغییر میدهد وبه مرور انها را در این زمینه ضعیف خواهد کرد.

چگونه رابطه زناشویی سالمی داشته باشیم |  اثرات منفی رابطه زناشویی در هنگام خستگی | هشدار در رابطه زناشویی

هشدار در رابطه زناشویی
روانپزشکی می گوید : بعد از بررسی های طولانی روی زنان و مردان دریافتیم که رابطه جنسی و ارتباط زناشویی زمانی که با جسم خسته انجام شود اثرات منفی خواهد داشت که از مهم ترین آنها  می توان به بی میلی جنسی زنان و کم رنگ شدن رابطه غنی عاطفی آنها با همسرشان اشاره کرد.

خانم های که  هنگام خستگی به  خواسته  همسرشان وارد رابطه زناشویی شده اند معتقدید آنها به نوعی تحت فشار بوده واز این رابطه هیچ لذتی نبرده اند برای همین به مرور  نسبت به این بخش مهم زندگی زناشویی منفی نگر شده اند الکسسی کانازون روان پزشک بالینی  در این مورد  گفته است براساس بررسی هایی که  ما درنیویورک انجام داد ایم رابطه زناشویی هنگام خستگی یکی از عوامل موثر در سست شدن روابط همسران وکم  تر شدن میل آنها به ادامه و تکرار رابطه زناشویی است او در ادامه  گفت فراموش نکنید زمانی که  خسته هستید بدن توانایی پذیرش این رابطه را با کیفیت همیشگی نخواهد داشت ووضعیت شما به جای بهبود به سمت مخالف خواهد رفت

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 28
تعداد کل آرا: 164
تعداد کل بازدیدها: 122329

نظرات کاربران

*