چگونه رابطه جنسی بهتری داشته باشیم | چگونه رابطه جنسی با همسرمان را تقویت کنید

چگونه رابطه جنسی بهتری داشته باشیم | چگونه رابطه جنسی با همسرمان را تقویت کنید

اگر متأهل هستید ممکن است که به مردان مجردی که با خانمی در تماس جنسی هستند حسودی نموده و غبطه بخورید. ممکن است تصور کنید که وی هر روز با شخصی در رابطه است. این موضوع بسیار خطرناک است و حتی این احتمال وجود دارد که شما از ازدواج نمودن خود پشیمان شوید.اما چه اتفاقی رخ‌داده است تا بدین جا رسیده‌اید. اما خبری خوب برای شما این است که تحقیقات نشان می‌دهد که مردان متأهل بیشتر از مردان مجرد با شریک زندگی خود رابطه جنسی دارند.

این تفاوت بدین دلیل بوده که شخص مجرد باید پروسه طولانی‌مدتی را برای پیدا نمودن شخص موردنظر و داشتن رابطه جنسی طی کند اما شما به‌صورت طبیعی یک شریک جنسی در کنار خوددارید. در این مقاله به چند ترفند ساده برای داشتن رابطه جنسی بهتر با همسرتان و متقاعد نمودنش برای داشتن رابطه جنسی بیشتر، می‌پردازیم.
1- با همسر خود صحبت‌های خوب بکنید
فراموش نکنید که با همسر خود باید چگونه صحبت کنید. حرف زدن با همسر خود یک فن و حرفه است. شما ممکن است در شبانه‌روز با همسر خود حرف بزنید اما محتوای این مکالمات چه چیزی را دربرمی گیرد؟ شما در مورد هر چیزی حرف می‌زنید به‌غیراز همسرتان. پس یکی از روش‌های مهم در بهبود روابط با همسرتان بخصوص رابطه جنسی این است که در مورد وی و احساساتش با وی صحبت کنید. نحوه صحبت کردن شما با همسرتان باید صمیمی و مثبت باشد. شیوه سخنوری شما در خانه در تمامی ابعاد رابطه ازجمله روابط جنسی با همسرتان تأثیرگذار است.

چگونه رابطه جنسی بهتری داشته باشیم | چگونه رابطه جنسی با همسرمان را تقویت کنید


2- در کارخانه به همسر خود کمک کنید
کارهای خانه‌بر عهده کیست؟ برخی از افراد مردانی را که در خانه کار می‌کنند، زن‌ذلیل می‌خوانند. مهم نیست. به حرف‌های دیگران اهمیت ندهید، تنها چیزی که برایتان باید مهم باشد همسر و فرزندانتان هستند. کودکان شما از شما به‌عنوان پدر خانواده الگوبرداری می‌کنند. اگر می‌خواهید آرامش را در جای‌جای زندگی خود مشاهده کنید باید از بار استرس بر روی دوش همسر خود بکاهید. تنها راه آن نیز کمک در کارهای روزمره است. زمانی که همسرتان استرس و خستگی کمتری داشته باشد می‌تواند با شما به عشق‌بازی و روابط جنسی بهتر بپردازد.
3- در اول صبح همسر خود را در آغوش بکشید و تأثیر فوق‌العاده‌اش را ببینید
منظور از در آغوش کشیدن زمانی نیست که وقتی کسی را بعد از مدتی می‌بینید انجام می‌دهید. منظور از آغوش، عملی کاملاً عاشقانه و با تمامی بدن بوده و در کنارش حرف‌های عاشقانه ردوبدل می‌شود. همان‌طور که پا شدن از خواب در صبح و بی‌توجهی به همسرتان می‌تواند بسیار مخرب باشد، در آغوش کشیدن وی و صحبت با وی نیز می‌تواند زندگی‌تان را 180 درجه تغییر دهد. زنان موجوداتی حساس و برون‌گرا هستند. باید به آنان ابراز احساسات کنید حتی درزمانی که کاملاً خواب هستند.
4- فکر کنید مانند یک نوجوان هستید و خواهان رابطه جنسی زیاد
همسرتان را ببوسید. از بوسیدن همسر خود نکاهید. همان‌طور که در بالا بدان اشاره شد زنان باید ابراز عشق و محبت را از سوی شما لمس کنند. تحقیقات نشان می‌دهد بوسیدن همسرتان از روی محبت تأثیری همانند رابطه جنسی برای وی دارد. پس برای داشتن رابطه جنسی بهتر با همسر خود وی را بدون درنگ ببوسید. تصور کنید نوجوان هستید و همان عشق قدیمی را به همسرتان دارید. به وی بگویید که می‌خواهید با وی رابطه جنسی احساسی و رمانتیک داشته باشید. هر هفته یک‌بار شرایط را برای داشتن یک رابطه جنسی خلوت و مانند دوران جوانی آماده کنید. فراموش نبیند که باید در طول هفته به گل زندگی خود آب‌داده باشید تا بتوانید در آخر هفته آن را برداشت کنید.

چگونه رابطه جنسی بهتری داشته باشیم | چگونه رابطه جنسی با همسرمان را تقویت کنید


5- پدر باشید نه‌تنها یک پرستار بچه
از صدها خانیم پرسیده شد که چگونه همسرتان می‌تواند به شما نشان دهد که هنوز به شما علاقه داشته و از شما رابطه جنسی خوبی می‌خواهد؟ بیشتر زنان پاسخ دادند که پدر بودن نه‌تنها یک پرستار بچه بودن می‌تواند این خواسته را به ما بفهماند. اوقات بیشتری را با فرزندان خود بگذرانید. زمانی که به کودکان خود اهمیت می‌دهید به همسر خود می‌فهمانید که چرا وی را دوست دارید و با وی ازدواج نموده‌اید. چون شما هر چیزی که متعلق به زندگی‌تان است دوست داشته و می‌پرستید. درنهایت این دوست داشتن به همسرتان بازمی‌گردد.
6- مادر بودن همسر خود را فراموش نموده و زن بودنش را به وی تکرار کنید
برای وی القا کنید که وی علاوه برداشتن نقش مادری، نقش همسر و معشوقه را نیز برای شما دارد. ممکن است وی آن‌قدر خود را درگیر کودکانش بکند که شمارا کمی فراموش کند. این وظیفه شماست که خود را به وی نزدیک نموده و به یادش بیاورید که به وی نیاز دارید. از وی بخواهید که باید رابطه جنسی با وی داشته باشید. این هنریک مرد را نشان می‌دهد که در شرایطی این‌چنینی با زنش چگونه رفتار کند.

چگونه رابطه جنسی بهتری داشته باشیم | چگونه رابطه جنسی با همسرمان را تقویت کنید


7- هر روزبه وی بگویید دوستش دارید
یکی دیگر از راه‌های بهبود روابط جنسی با همسر خود تکرار ابراز محبت به عشق به وی است. هزاران بار هم اگر به مردان گوش زد کنید بازهم فراموششان می‌شود که باید هر روزبه زنان خود بگویید دوستشان دارید. زنان عاشق شنیدن این کلمه از همسر خود هستند. اما حواستان را جمع کنید که آن‌ها آن‌قدر زیرک هستند که گفتن این کلمه از روی عادت را کاملاً تشخیص می‌دهند. پس مراقب باشید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 120
تعداد کل نظرات : 7
تعداد کل آرا: 144
تعداد کل بازدیدها: 45042


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)