چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟

چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/10/18

امروز در این مقاله قصد داریم تا بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم که قطعا می تواند برای شما دوستان کاربردی و جذاب باشد.

روش گرفتن اسکرین شات در گوشی های iPhone

شاید آسان ترین روش برای این کار گرفتن دکمه Home و قفل صفحه است که می تواند به صورت متوالی برای شما اسکرین شات ثبت کند. مگر اینکه گوشی شما iPhone X یا مدلی بالاتر باشد که می توانید به راحتی و با استفاده از کلید قفل صفحه و بالا رفتن صدا این کار را انجام دهید. برای این که با روش های جالب تر و تخصصی تر آشنا شوید ، امروز این مقاله را برای شما آماده کردیم. اپل شیوه اسکرین شات گیری را خیلی آسان تر از هر زمانی کرده است. شما زمانی که اسکرین شات از صفحه خود می گیرید این عکس به صورت PNG در گوشی شما ذخیره می شود. شما می توانید این اسکرین شات را در هر جایی استفاده کنید.


قدم اول

دکمه های مهم را شناسایی کنید. شما باید همیشه دکمه Home و قفل صفحه نمایش را به یاد داشته باشید. دکمه Home که همیشه در پایین صفحه نمایش قرار دارد و دکمه قفل صفحه نمایش هم در کناره های گوشی های iPhone دیده می شود. فقط باید این موضوع را اشاره کنیم که در گوشی های iPhone X دکمه Home دیگر دیده نمی شود. شما در گوشی های iPhone X یا مدل های بالاتر باید از دکمه های ترکیبی قفل صفحه و بالا بردن صدا استفاده کنید تا بتوانید از صفحه نمایش خود اسکرین شات بگیرید.

چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟


قدم دوم

زمانی که شما دکمه Home و قفل صفحه نمایش را به صورت هم زمان استفاده می کنید ، اسکرین شاتی در گوشی شما ثبت می شود. در این لحظه در صفحه نمایش شما یک فلش سفید را شاهد خواهید بود و بعد اسکرین شات شما در ثبت می شود.

چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟

اگر شما این دو کلید را به صورت هم زمان استفاده نکنید تنها صفحه نمایش شما قفل می شود و اگر یک دکمه را دیرتر از دیگری استفاده کنید دستیار صوتی سیری فعال می شود. پس باید زمان را رعایت کنید.


قدم سوم

زمانی که شما اسکرین شات موردنظر را ثبت کردید ، می توانید آن را در بخش اعلان های خود مشاهده کنید و حتی این امکان برای شما وجود دارد که این تصویر را ویرایش یا حتی اگر از آن راضی نبودید ، حذف کنید.

چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟

 

قدم چهارم

زمانی که شما از درست بودن اسکرین شات موردنظر مطمئن شدید ، می توانید آن را برای دوستان خود در هر فضایی ارسال کنید. تنها کافی است که روی عکس کلیک کرده و بعد گزینه ارسال را انتخاب کنید. یکی از خوبی های اسکرین شات در گوشی های iPhone این است که کاربران می توانند از آن در هر فضایی استفاده کنند و دلیل آن هم پسوند این فایل ها است.

 چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟

 

 

کالاسودا-

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 547
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 371
تعداد کل بازدیدها: 165371

نظرات کاربران

*