چگونه در تلگرام GIF بسازیم؟

چگونه در تلگرام GIF بسازیم؟

یکی از روش های ارسال تصاویر ویدیویی، ساختن GIF از آن می باشد. این قابلیت امروزه از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است زیرا به دلیل کم حجم بودن، فرایند ارسال و دریافت را بسیار سریعتر و آسان تر ساخته است. به همین دلیل این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است بگونه ای که پیام رسان تلگرام، در جدیدترین بروز رسانی خود، امکان ساخت GIF را برای کاربرانش امکان پذیر کرده است. در ادامه همراه چگانه باشید تا روش ساخت GIF از ویدیو را برایتان شرح دهیم.

در ابتدا باید بگوییم که فایل GIF با ویدیو تفاوت هایی دارند. یکی از این تفاوت ها این است که GIF بر خلاف ویدیو صدا ندارد و تصاویر در GIF بصورت چرخشی پخش می شوند یعنی اینکه همواره در حال تکرار هستند.

برای ساخت تصویر GIF در ابتدا باید از نسخه 3.12 تلگرام به بالا استفاده کنید. می توانید نسخه جدید تلگرام را از سرویس گوگل دریافت و نصب کنید.

حال نرم افزار تلگرام را باز کنید و یکی از مخاطبینی که می خواهید برای آن GIF ارسال کنید را انتخاب کنید و در صفحه‌ی چت، همان ‌طور که پیش از این برای ارسال یک ویدیو اقدام می‌کردید عمل نمایید.

بعد از انتخاب ویدیو در بالای صفحه آیکنی به صورت بلندگو به چشم می‌خورد. آن را انتخاب کنید تا ویدیو در وضعیت بی صدا قرار گیرد.

اکنون اگر ویدیو را ارسال کنید، ویدیو به صورت یک تصویر GIF ارسال می‌گردد.

امیدواریم که این ترفند مورد توجه شما قرار گرفته باشد و در صورتی که با هرگونه مشکل در انجام مراحل بالا رو به رو شدید در زیر همین مطلب با ما در میان بگذارید. باسپاس از توچه شما.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.8
sigmaمجموع آرا: 32

ایشان کارشناس نرم افزار و مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 113
تعداد کل نظرات : 24
تعداد کل آرا: 594
تعداد کل بازدیدها: 23576


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
V
وبگرد ( 2016-10-11 00:28:53 )
چه جالب!