چگونه دختر دار شویم؟

چگونه دختر دار شویم؟

در مقاله ای در همین سایت به نام برای پسر دار شدن چه کار باید کرد؟ به راهکارهایی برای پسردار شدن و فرزند پسر داشتن اشاره کردیم. اما امروز در این مطلب سعی داریم به راهکارهایی برای دختر دار شدن و داشتن فرزند دختر اشاره کنیم.مثل مطلب پیشین در این جا نیز می توانید با به کار گیری راهکارهایی در مورد رژیم غذایی، روش های نزدیکی مناسب و استفاده از تقویم چینی، به دختردار شدن خود کمک کنید و احتمال آن را افزایش دهید.

از تقویم چینی استفاده کنید.

قطعا این روش، یک روش علمی نیست اما برخی خانم ها ادعا دارند که با استفاده از این روش صاحب فرزند دختر شده اند. بر اساس این تقویم، جنسیت فرزند از روی سن مادر و ماه بارداری او مشخص می شود. بر اساس این روش اگر برای مثال شما 25 سال سن دارید و قصد دارید صاحب دختر شوید، باید در ماه ژانویه باردار شوید. این تقویم را می توانید در منابع مختلف از جمله اینترنت پیدا کنید.

رژیم غذایی دخترانه داشته باشید

برخی از کارشناسان معتقدند،  داشتن یک رژیم غذایی خاص می تواند در جنسیت فرزند موثر باشد. برای داشتن فرزند دختر مواد غذایی که دارای اسید هستند مثل گریپ فروت و پرتغال می تواند اسپرم های مردانه را بکشد و احتمال دختر دار شدن را افزایش دهد. همچنین باید باید از کلسیم و منزیم و مواد لبنی زیاد استفاده کنید.

چگونه دختر دار شویم؟

زمانبندی مناسب

بر اساس نظریه شتلس، زمان مناسب بارداری مهمترین عامل برای تعیین جنیسیت کودک می باشد. طبق این روش شانس شما برای دختر دار شدن زمانی بیشتر می شود که هر روز به مدت دو یا چهار روز قبل از تخمک گذاری رابطه داشته باشید و سپس تا چند روز پس از تخمک گذاری از این کار خودداری کنید.

از انزال خانم ها در مقاربت

انزال خانم ها در نزدیکی می تواند محیط را برای اسپرم قلیایی کند و در این صورت احتمال پسر شدن فرزند بیشتر خواهد بود.

به آهنگی آرام گوش دهید.

طبق مصاحبه ای که با چند مادر انجام شده همه ی به اتفاق این نظر را داشته اند که برای داشتن فرزند دختر باید مقاربتی آرام و رمانتیک داشت. داشتن مقاربتی که از قبل برنامه ریزی شده باشد و در فضایی آرام انجام شود می تواند احتمال دختر دار شدن را افزایش دهد.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.5
sigmaمجموع آرا: 6

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 594
تعداد کل آرا: 3995
تعداد کل بازدیدها: 650137


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)