چگونه داخل فر گاز را تمییز کنیم؟ + فیلم

چگونه داخل فر گاز را تمییز کنیم؟ + فیلم

برای بسیاری از افراد تمیز کردن داخل فر با دردسر های زیادی همراه است. چند مرحله برای تمیز کردن فر و داخل آن وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید این کار را به روش ساده تری انجام دهید.

در این مقاله سعی بر این داریم به این چند راه کار برای تمییز کردن داخل فر گازآموزش دهیم.

تمیز کردن سینی فر                

ابتدا سینک ظرف شویی را پر از محلول آب و صابون کنید. سینی فر را بیرون بیاورید و آن را 20 دقیقه داخل فر قرار دهید. سپس می توانید سینی را با اسفنج تمییز کنید. در صورتی که مواد غذایی باقی مانده بر روی سینی باقی ماند، می توانید از سرکه استفاده کنید.

تمیز کردن توری فر اجاق گاز
شاید سخت ترین قسمت تمیز کردن فر، همین قسمت باشد. به دلیل این که چربی زیادی در این قسمت جمع می شود تمییز کردن این قسمت ممکن است مقداری مشکل باشد. همان دستور العملی که برای تمییز کردن سینی فر گفته شد، در اینجا نیز کاربرد دارد. برای تمییز کردن توری فر از یک فرچه زبر استفاده کنید. شاید نیاز باشد توری مدت بیشتری در درون محلول آب و صابون قررار دهید.

تمییز کردن داخل فر

قبل از اینکه به تمییز کردن داخل فر مشغول شوید، بهتر است ابتدا مواد غذایی را با جارو برقی جمع کنید. سپس در ظرفی دو فنجان آب گرم ریخته و بعد از آن یک چهارم فنجان و یک قطره سرکه به آن اضافه کنید. این مایع را در درون یک اسپری ریخته و بر روی سطوح مورد نظر بزنید. روی قسمت هایی که اسپری کرده اید، مقداری جوش شیرین بریزید و کمی منتظر بمانید. و حالا با یک دستمال نرم، تمام سطوح را تمییز کنید و در پایان می توانید با یک دستمال خشک کاملا فر را تمیز کنید.

تمیز کردن درب شیشه ای فر

برای تمییز کردن درب شیشه ای فر، می توانید از محلول آب و سرکه استفاده کنید. به آرامی با استفاده از این محلول استفاده کنید و پس از آن می توانید شیشه را با سایر شیشه شوی های موجود تمییز کنید.

با استفاده از این مراحل می توانید داخل فر اجاق گاز خود را تمییز کنید و کار کردن با آن لذت ببرید. در فیلم آموزشی زیر نحوه ی تمییز کردن فر را با استفاده از سرکه و جوش شیرین برای شما به نمایش در آورده ای

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 591
تعداد کل نظرات : 419
تعداد کل آرا: 2927
تعداد کل بازدیدها: 272629


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)