چگونه حساب کاربری اسکایپ را از راه دور خارج کنیم؟

چگونه حساب کاربری اسکایپ را از راه دور خارج کنیم؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1395/11/06

امروزه با همه گیر شدن مصرف اینترنت و گوشی های هوشمند، دوری از خانواده و دوستان دیگر معنایی ندارد و شما می توانید در هر نقطه از دنیا تنها با اتصال به اینترنت و یک نرم افزار ساده، با دوستان و آشنایان خود بصورت تصویری صحبت کنید. یکی از نرم افزار های بسیار کاربردی و مهم برای ارتباط تصویری در شبکه ی اینترنت نرم افزار Skype (اسکایپ) است.

 

حال تصور کنید شما در یک سیستم عمومی وارد حساب کاربری اسکایپ خود شده اید و پس از اتمام کار و خروج از محل فراموش می کنید که از حساب کاربری خود خارج شوید. ممکن است نفر بعدی که به سراغ آن سیستم میرود با حساب باز اسکایپتان رو به رو شود و می تواند از اطلاعاتتان سوء استفاده کند. در چگانه همراه ما باشید تا روشی را بشما معرفی کنیم که بتوانید از راه دور، حساب باز کاربری اسکایپ را sign out کنید.

برای اینکار:

ابتدا باید وارد حساب کاربری اسکایپ شوید.

پس از ورود به حساب اسکایپ، برای مشاهده‌ی لیست کلیه‌ی اتصالات جاری پیام /showplaces  را به یکی از افراد موجود در لیست مخاطبین خود ارسال کنید: 

دقت کنید این پیام و پاسخ آن را فقط خود شما مشاهده می‌کنید و شخصی که پنجره‌ی چت با او را باز کرده‌اید اصلاً متوجه این پیام نمی‌شود.

پس از ارسال این پیام، بلافاصله لیست اتصالات جاری در دستگاه‌های مختلف نمایان می‌شود.

چگونه حساب کاربری اسکایپ را از راه دور خارج کنیم؟

اما برای خروج از حساب کاربری در دستگاه‌های دیگر، پیام   remotelogout را همانند قبل به یکی از مخاطبین ارسال کنید:

بلافاصله بعد از ارسال پیام، خروج از حساب‌های کاربری دیگر انجام می‌گیرد. این موضوع را می‌توانید با دستور نمایش اتصالات جاری مجدد چک کنید. شخص دریافت‌کننده متوجه دریافت این پیام نیز نخواهد شد.

چگونه حساب کاربری اسکایپ را از راه دور خارج کنیم؟

امیدواریم که این ترفند مورد توجه شما قرار گرفته باشد و در صورتی که با هرگونه مشکل در انجام مراحل بالا رو به رو شدید، در زیر همین مطلب با ما در میان بگذارید. باسپاس از توجه شما.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.3
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 115
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 784
تعداد کل بازدیدها: 156213

نظرات کاربران

*