چگونه حساب توییتر یا Twitter account بسازیم؟

چگونه حساب توییتر یا Twitter account بسازیم؟

توییتر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی این روزها در فضای مجازی است. سرعت این شبکه ی اجتماعی یکی از مزیت های مهم آن است. آیا به دنبال ساخت حساب توئیتر (Twitter account)، هستید؟ آیا دنیای توییتر برایتان جذاب است و می خواهید وارد آن شوید؟ پس با ما همراه باشید.

ساخت اکانت توییتر و ورد به توییتر، کمی متفاوت با استفاده از تلگرام و یا اینستاگرام است. به این دلیل که توییتر تها یک پیام رسان (Messanger) نیست، بلکه یک شبکه ی اجتماعی است.

آموزش ثبت نام در توییتر شامل چند مرحله می باشد که در زیر برای شما توضیح داده ایم:

  • مرورگر (Browser) خود را باز کنید و به آدرس twitter.com بروید.
  • در مرحله ی بعد بر روی گزینه ی Sign up for twitter کلیک کنید و یا تپ کنید. گزینه ی sign up را می توانید در گوشه ی سمت راست بالای تصویر پیدا کنید.
  • در مرحله ی بعد نام و نام خانوادگی،آدرس ایمیل و یک پسورد که راحتی به یاد بیاورید را وارد کنید.
  • در مرحله ی بعد باید کشوری که در ان سکونت دارید را از قسمت مربوطه پیدا کنید و سپس شماره تلفن خود را وارد کنید. اما اگر نمی خواهید این کار را بکنید، گزینه ی اسکیپ (skip) را انتخاب کنید.
  • در مرحله ی بعد باید برای خود یک نام کاربری (Username) انتخاب کنید و بر روی next کلیک کنید. در زیر کادر خود توییتر به شما چند نام کاربری پیشنهاد داده.
  • اینک حساب شما ساخته شده و باید روی گزینه ی Let’s go کلیک کنید.
  • در قسمت بعد چندین گزینه به شما نشان داده خواهد شد که در مورد علاقه مندی شما در مورد موضوع خاصی مانند ورزش، تفریح و یا اخبار و .... از شما سوال شده. یک گزینه را انتخاب کنید و سپس بر روی Continue کلیک کنید.
  • در مرحله ی بعد از شما سوال می شد آیامیخواهید دوستانتان را به توییتر دعوت کنید. اگر میخواهید این کار را بکنید بر روی Import Gmail contacts کلیک کنید و اگر نمی خواهید بر روی No thanks کلیک کنید.
  • در مرحله ی آخر توییتر حساب کاربری یا اکانت چند فرد مشهور و پر طرفدار را به شما پیشنهاد میدهد، در صورتی که می خواهید آن ها را فالو کنید، پس از انتخاب آنها گزینه ی continue را کلیک کنید.

همچنین نحوه ی کار کردن با توییتر در مقاله یچگونه فالوور های(Followers) توییتر(Twitter) را افزایش دهیم؟ در همین سایت آموزش داده شده.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.7
sigmaمجموع آرا: 6

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 680
تعداد کل آرا: 4504
تعداد کل بازدیدها: 870009


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)