چگونه جوش های ریز پوستی را درمان کنیم | روش خانگی برای درمان جوش زیر پوستی

چگونه جوش های ریز پوستی را درمان کنیم | روش خانگی برای درمان جوش زیر پوستی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/03

چگونه جوش های ریز پوستی را درمان کنیم ؟ در این بخش ما می هخواهیم در مورد دست کاری کردن جوش ها  زیر پوستی به  شما  توضیح دهیم تا شما این کار را دیگر انجام ندهید و از مضرات این کار باخبر شوید و روش درمان آن را یاد بگیرد.

روش خانگی برای درمان جوش زیر پوستی

بهتر است برای درمان   جوشهای زیر پوستی به متخصص پوست مراجعه نمایید که  برای درمان  جوش الزامی است از داروهای که به آرامی لایه سطحی پوست را لایه بردار می کنند ودارای  خواص ضد باکتری هستند مانند بنزوئیل پراکسید به تنهایی ویا با ترکیب داروهای که  مسدود شدن فولیکولها را اصلاح می کنند مانند ترتینوئین استفاده  کنید یکی از آنها صبح ویکی دیگر عصر استفاده می شود .

 retin A ژل است که حاوی ترتینوئین می باشد و برای پوست چرب ؛ کرم آن برای پوست خشک مصرف میشود لازم به  ذکر است فقط روی جوشهای بزنید  روی  تمام پوست نزنید  در تماس با خانم حامله هم  نباشد اگر به  ترتینوئین حساسیت داشته باشید می توانید از آداپالین ، دیفرین ، استفاده کنند چندین  عامل در پیدایش و شدت آن نقش دارند  ارث و میکروب ها و نوع غذا  و مشکلات عصبی و روحی  و تغییرات غددی هورمونی  و نوع پوست  و بهداشت صورت و مصرف برخی از داروها و بعضی از بیماری  های ازجمله عواملی است که در ایجاد این بیماری نقش دارند .

چه کار کنیم تا دیگرجوش های زیر پوستی نزنیم

چگونه جوش های ریز پوستی را درمان کنیم | روش خانگی برای درمان جوش زیر پوستی

برای مانع شدن از ایجاد آنها توصیه میشود  ورزش کنید چرا که فضولات با تعرق و از راه طبیعی و مناسب خارج میشوند دیگر در پوست و زیر پوست تجمع  پیدا نمی کند خودداری از مصرف غذای چرب و ادویه و سس مایونز و خامه و شکلات و گردو و فندق و تخمه و موز و غیر ... مقدار  دو قاشق خاکشیر  راهرشب به همراه یک لیوان آب خیس کرده و هر صبح مقداری آب لیموترش و عسل را اضافه  کنید و مصرف کنید از مخلوط عرقی کاسنی و شاه تر  به صورت مساوی  مصرف روزانه  یک لیوان کمک بگیرد پوست باید به آرامی با یک  صابون ملایم وآب ولرم شسته  شود می توانید از صابون های گوگرد دار نیز استفاده کنید به هیج وجه
آنها رادستکاری نکنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 16
تعداد کل آرا: 128
تعداد کل بازدیدها: 77235

نظرات کاربران

*