چگونه جوانتر از سن خود به نظر برسیم؟

چگونه جوانتر از سن خود به نظر برسیم؟

این روزهای زیبایی به یکی از دغدغه های افراد به خصوص در میان خانم ها تبدیل شده. بسیاری از افراد با بالا رفتن سنشان مشکل دارند و تمایل دارند همچنان جوان به نظر برسند و جذاب باشند. در این مطلب می خواهیم چند نکته به بانوان عزیز معرفی کنیم به کم سن نشان دادن آن ها کمک می کند.

چگونه کم سن نشان دهیم و جذاب به نظر برسیم؟

به نکات زیر توجه کنید:

از روغن صورت استفاده کنید

بسیاری از افراد تصور می کنند باید صورتشان را مرتبا با صابون بشورند. اما این کار باعث می شود چربی لازمی که برای نرم و لطیف بودن صورت شما نیاز است، از بین برود. بنابراین سعی کنید بیش از حد صورت خود را نشویید و از طرفی پس از هربار شتسشوی صورت، برای کمک به بازسازی این نرمی، از روغن مخصوص صورت استفاده کنید.

چه آرایشی ما را جوانتر نشان می دهد؟

از تکنیک های سایه زدن و کانتورینگ استفاده کنید. این کار یک آرایش با استفاده از سایه و هایلایت می باشد که جزئیات صورتتان را برجسته می باشد. نکته ی مهم در کانتورینگ استفاده از کرم پودر مناسب پوستتان می باشد. هنگامی که رنگ کرم پودر مناسب را پیدا کردید، رنگ کانتورینگ، یک یا دو درجه تیره تر از آن است. هدف از کانتورینگ ناپدید نمودن عیوب  و برجسته سازی ویژگی های برتر چهره است.

با مداد زیر ابروهایتان را بالا بکشید.

کشیدن زیر قوس ابروها با کانسیلر یا سایه روشن باعث بزرگتر شدن چشم می شود. با دنبال کردن قوس طبیعی ابروها، خط بکشید و با برس محو کنید.

چه مدل مویی ما را کم سن تر نشان می دهد؟

یک مدل موی قدیمی را با افزودن ساختار، دوباره برگردانید. شاید دیگر مش سوزنی، فر ریز، رنگ نسکافه ای و خیلی مدل های دیگر مد نباشد. می توانید با اجتناب از این مدل ها، هم یک مدل موی جدید کشف کنید و هم چهره تان را منحصر به فرد کنید. مثلا نصف مویتان را فر کنید. یا یک مدل شینیون را انتخاب کنید اما کمی شل تر ببندید. یا از یک رتنگ با طیف های مختلف برای مو استفاده کنید. ایجاد تضاد رنگی را فراموش نکنید.

چه رنگ مویی من را جوانتر نشان می دهد؟

رنک های تیره باعث سرحال و شاداب نشان می دهند اما طیف روشن تر باعث رون تر باعث برجسته تر شدن رنگدانه های روشن پوست و شفاف تر شدن آن می شود. بنابراین رنگ روشن به شما در کم سن و سال تر به نظر رسیدن، کمک می کند. اگر نمی خواهید همه ی موی خود را رنگ کنید تنها ریشه های اطراف صورتتان را رنگ کنید.

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 683
تعداد کل آرا: 4514
تعداد کل بازدیدها: 873447


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)