چگونه جن عاشق انسان می شود | علائم جن عاشق

چگونه جن عاشق انسان می شود | علائم جن عاشق
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/21

ابتدا تعریف و سپس به سراغ نشانه ها و علائم جن عاشق می رویم:جن عاشق به جنی گفته می شود که بعد از همنشینی با انسان به او علاقه مند شده و حس تملک به او و جسمش پیدا می کند. فرقی نمی کند این جن توسط یک جادو وارد بدن انسان شده باشد یا از راههای دیگر. البته اکثر دعانویس ها و فالگیرها به جن عاشق ، همزاد میگویند یا علائم جن عاشق را بعنوان علائم همزاد داشتن معرفی میکنند. بعنوان مثال، بیشتر افرادی که با مشکل عدم ازدواج و بستن بخت مواجه میشوند یا خواستگاریهای آنها بی دلیل با مشکل مواجه میشود، وقتی که به فالگیرها مراجعه میکنند، بدون شک به آنها خواهند گفت که شما همزاد دارید یا همزاد عاشق دارید و باید دعای دفع همزاد بگیرید. اکثر مراجعین به دعانویس و فالگیر، با واژه همزاد و یا دعای دفع همزاد آشنایی دارند.

اینجا در سایت طب روحانی ، ما یاد میگیریم که همزاد و جن عاشق با هم فرق دارند. همزاد  یا قرین یک موجود شیطانی است که از ابتدا با انسان متولد میشود. اما جن عاشق ، بعد از سن بلوغ به طرف انسان گرایش پیدا کرده و عاشق او میشود. البته مقصود از عشق در اینجا الزاما عشق شناخته شده ای که انسانها به همدیگر یا به سایر موجودات دارند نیست چون عشق در بین اجنه کاملا متفاوت است . جن ها هم عاشق منش و شخصیت انسان می شوند و هم عاشق ظاهر و جسم و بدن او. در کل، چهار نوع جن عاشق وجود دارد که دو نوع از آنها در چند خصوصیت با هم مشترک هستند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

۱. غیرت و تعصب:
جن عاشق نسبت به انسان غیرتی چند برابر روی معشوقه ی خود دارد و چیزی از عشق پاک سرش نمی شود. فقط تملک را میشناسد و بس. [جن مؤنث عاشق انسان مذکر می شود و جن مذکر عاشق انسان مؤنث.] عشق در جن یعنی احاطه کامل روی معشوق انسانی است و برای این کار از تمام ابزار و توانایی خودش استفاده خواهد کرد.

۲. محافظت بر بکارت معشوق:
نوعی از جن وقتی عاشق دختری از انسان می شود اولین حس تملک خودش را بصورت محافظت بر باکرگی دختر نشان خواهد داد. یعنی تا جایی که میتواند به دختر اجازه ی ازدواج یا ارتباط جنسی با مرد نمی دهد. (البته این موضوع فقط در یک نوع جن عاشق دیده می شود. انواع دیگری از جن عاشق جلوی ازدواج و فض بکارت را نمیگیرند) بعضی از ترفندهای جلوگیری از ازدواج بصورت زیر است:

الف)زشت جلوه دادن ظاهر دختر در چشم خواستگارانش. مثلا نشان دادن اعوجاج غیر واقعی در بینی دختر جلوی خواستگار یا بیش از حد جلوه دادن چاقی و لاغری، یا سبزه بودن دختر در چشم انها [اجنه و شیاطین طبق آیه ۱۱۶ سوره اعراف این توانایی را دارند]
ب)دختر از کوچکترین ایرادهای خواستگار بشدت عصبانی و از او متنفر شده جواب رد می دهد. مثلا پایین بودن درآمد یا تحصیلات خواستگار را عیبی غیر قابل اغماض میبیند.

ج)ایجاد نوعی ترس از ازدواج و ترس از مردها در وجود دختر، حتی اگر دختر از ظاهر و موقعیت خواستگار راضی باشد باز ترسی از آینده وجودش را فرا خواهد گرفت . مثلا در شدید ترین حالت، دختر در خواب میبیند بکارتش را در دوران نامزدی توسط همین خواستگار از دست می دهد و این عمل سبب میشود از ترس به واقعیت پیوستن این امر و رفتن آبرویش خواستگار را قبول نکند.

نکته: این حالات و علائم در بین جن عاشق و جادوهایی مانند: جدایی ، بستن بخت و عقیم سازی مشترک است.[شدیدترین حالت در جن عاشق، عشق ایجاده شده توسط سحر و جادوست.]

۳. عصبانیت هنگام آراسته کردن برای همسر:
در این حالت و در بین زنان متاهل که جن عاشق دارند، وقتی زن برای همسر ، خودش را اراسته می کند جن عاشق عصبانی شده و یک سری اختلافات کوچک منجر به اوقات تلخی بین آنها رخ میدهد تا نوعی احساس بد به سراغ زن برود که دیگر برای جلب رضایت همسرش کاری را انجام ندهد.

۴. وجود یک نفر همراه:
زنان و دخترانی (و حتی پسران) که مبتلا به جن عاشق هستند در مواقع تنهایی خود ، احساس می کنند در اتاقشان کسی کنار آنهاست ولی نمی توانند او را ببیند. یا وقتی فرد روی تخت دراز می کشد و چشمانش را می بندد احساس می کند کسی کنارش دراز کشیده یا او را بغل کرده است اما به محض باز کردن چشمانش کسی را نمیبیند. هنگام بیرون رفتن و قدم زدن در خیابان و اماکن خلوت نیز احساس می کند کسی کنارش راه می رود یا یک سایه پشت سرش دارد او را تعقیب می کند.

۵. عدم صحبت کردن از جنس مخالف:
افرادی که دچار این نوع از جن هستند کاملا از جنس مخالف فراری هستند و هر وقت حرف ازدواج پیش بیاید انها موضوع را عوض می کنند. یا به ازدواج به چشم پایان زندگی نگاه می کنند.

۶. تنهایی و عزلت گزینی:
بعضی افراد دچار جن عاشق همیشه دنبال جاهای خلوت و اتاقی که تنها باشند می گردند، بدون هیچ سرصدایی. همیشه از اجتماع و شلوغی بیزار هستند.

۷. خواب زیاد:
شخص مبتلا دوست دارد همیشه خواب باشد. هر وقت او را میبینیم در رختخوابش دراز کشیده است. اگر مدتی بیدار باشد برای انجام کارهای شخصی، چنان خستگی و خواب الودگی سراغش می آید که نمی تواند به کارش ادامه دهد.

۸. ظاهر شدن:
آخرین مرحله ، خطرناک ترین و شدید ترین حالت در جن عاشق که خیلی نادر هست، ظاهر کردن خودش برای انسان است. خیلی از خانم هایی که با ما در ارتباط هستند و مبتلا به حالت شدید این نوع از جن هستند می گویند همیشه مرد جوان و زیبا رویی را میبینم که به ما لبخند می زند یا یک گوشه مینشیند و ما را نظاره می کند.

سایر علائم جن عاشق ، اختصارا به شرح زیر است:
۱.افزایش غیر طبیعی تعداد خوابهای جنسی یا همان ارضا شدن در خواب (بیش از ۳بار در هفته) یا بالعکس یعنی کم شدن و ندیدن خواب جنسی
۲.زیاد شدن یکباره میل جنسی و شهوت در فرد یا بالعکس یعنی از بین رفتن شهوت و میل جنسی در آن
۳.علاقه و گرایش به خود ارضایی و ناتوانی در ترک آن
۴.تنفر از ازدواج و جنس مخالف
۵.احساس نوعی حرکت غیر طبیعی در اندام تناسلی، احساس خارش زیاد و ترشحات غیر طبیعی در اندام تناسلی گاها در حد خیس شدن لباس زیر
۶.از بین رفتن فرصتهای ازدواج و به هم خوردن بی دلیل خواستگاری ها و نامزدی
۷.مرد بعد از بیداری از خواب متوجه می شود موی بلند زنانه غیر از موی همسرش روی شلوار یا دور آلت او پیچیده شده است.
۸.زنان و دختران، مرد یا مردهای غریبه یا آشنا در خواب یا گاهی در بیداری میبینند که بصورت برهنه هستند و یا قصد آزار جنسی به آنها را دارند. یا برعکس آن، یعنی دیدن مردان زیبا رو در خواب که آنها را نوازش میکنند، در بغل میگیرند و…
۹.فاصله افتادن زیاد بین دو رابطه جنسی زوجین گاهی حتی به یک ماه و یا بیشتر
۱۰.نفرت پیدا کردن از همسر و دوری گزینی از او و عدم رغبت به رابطه جنسی با همسر

۱۱.علاقه مندی شخص به خوابیدن بدون لباس یا خوابیدن با لباس نیمه برهنه مانند لباس زیر و همچنین کشش و میل زیاد به آرایش کردن و رقصیدن جلوی آینه
۱۲.زیاد شدن زمان حمام رفتن
۱۳.علاقه به تنهایی یا تاریکی و دوری جستن از جمع و جشن ها و مراسمات
۱۴.علاقه مند شدن یکباره و غیر طبیعی به رنگ مشکی چه در انتخاب لباس و چه وسایل خانه و اشیاء
۱۵.عصبانیت های یکباره و از کوره در رفتن های غیر طبیعی بخصوص جلوی همسر
۱۶.بی خوابی یا خواب زیاد. کسل بودن و بی حالی، تمایل به دراز کشیدن در رختخواب، احساس کسالت شدید بعد از بیداری و سستی در عضلات بخصوص گردن و کتف ها
۱۷. احساس درد غیر طبیعی در اندام تناسلی ( بیضه در مردان و رحم در زنان) مثل تیر کشیدن در زیر ناف و همچنین حرکت کردن چیزی شبیه کره یا گوی کوچک داخل شکم و بخصوص سمت راست و چپ رحم
۱۸.زشت و نامناسب جلوه دادن ظاهر یا موقعیت دختر در چشم خواستگار یا زشت جلوه دادن چهره ی خواستگار یا موقعیتش در چشم دختر.
۱۹.شخص گاهی احساس میکند بو و عطر خوش به یکباره وارد اتاقش میشود که نمی تواند منبع آن را پیدا کند.
۲۰. احساس جماع مجدد بلافاصله بعد از جماع با همسر بین خواب و بیداری اما کسی را مشاهده نمیکند.

۲۱.گاهی جن عاشق باعث میشود فرد تمایل شدیدی به همجنسبازی پیدا کند
۲۲.دیدن گربه سانان در خواب
۲۳.دختر مجرد خواب میبیند ازدواج کرده اما هیچ یک از افراد حاضر در جشن عروسی اش را نمیشناسد. حتی داماد را. یا داماد حضور ندارد.
۲۴.دختر مجرد خواب میبیند باردار است یا زایمان کرده است و مشغول بچه داریست.
۲۵.زن متاهل خواب میبیند ازدواج مجدد کرده است و در کنار دامادی نشسته است که او را نمیشناسد. ولی با خود میگوید من که متاهل هستم!
۲۶.بیماری و عفونت در دستگاه تناسلی، رحم و پروستات
۲۷. ایجاد بارداری های کاذب و پوچ در زنان متاهل
۲۸.سردرد یا معده دردهای آزار دهنده
۲۹.انجام خواستگاری های زیاد و متعدد و نتیحه نگرفتن
۳۰.در کودکان مبتلا به جن عاشق، آنها را مشاهده میکنیم هنگام بیداری لباسهایش را در اورده و از چیزهایی شبیه تجاوز جنسی برای ما حرف می زنند بدون اینکه متوجه این قضیه باشند. [به عنوان مثال دختر بچه ای میگوید خواب دیده مردی سیه چهره سعی داشت لباسهایش را از تنش خارج کند و مانند این نوع خوابها]

حالا میخواهیم علائم جن عاشق را بعد از ازدواج بررسی کنیم:

جن عاشق بعد از ازدواج و دوران تاهلی:
اگر جن بعد از ازدواج عاشق ما بشود، تمام سعی و تلاش او تفرقه و جدایی انداختن بین ما و همسرمان است. برای ایجاد اختلاف و جدایی معمولا و با کمک همزاد، از راههای زیر استفاده می کند:

۱.بزرگ جلوه دادن اختلافات و مشاجره های کوچک و تبدیل آنها به اختلافی بزرگ و نابخشودنی
۲.بیماریهایی در منطقه رحم برای زنان از جمله درد شدید زیر شکم، کیست تخمدان و فیبروم رحم
۳.بیشتر شدن تعداد خیانت بین زوجین [چون تمایل جنسی آنها نسبت به همدیگر کم خواهد شد و در نتیجه به انحراف کشیده می شوند]
۴.جن عاشق فعالیت خودش را تنها روی معشوق محدود نمی کند، معمولا روی همسر شخص مبتلا نیز تاثیر منفی میگذارد. این تاثیر بیشتر هنگام رابطه جنسی بین زوجین رخ می دهد، به این صورت که شوهر هنگام رابطه احساس خفگی یا بی احساسی به او دست می دهد. در مرحله ای بالاتر و نادر میل جنسی و توان نعوظ خود را از دست می دهد.
۵.زن همواره درخواست رابطه جنسی از طرف شوهر را به دلایل متعددی رد می کند.
۶.جن عاشق از بارداری به شدت وحشت دارد [چون جایگاه او را در رحم زن تنگ خواهد کرد] و تا جایی که می تواند به زن اجازه ی باردار شدن نمیدهد. معمولا از راههای زیر جلوی حاملگی زن را میگیرد:

-کشتن اسپرم های زنده در راه رسیدن به رحم
-خشک نگه داشتن واژن جهت جلوگیری از حرکت اسپرم
-راندن اسپرم به خارج از رحم
-آسیب فیزیکی به رحم مانند کیست، فیبروم و سرطان رحم
-اگر به هر دلیلی نطفه تشکیل شد، نقشه هایی برای سقط جنین خواهد کشید.

منبع tebberoohani.com

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 724
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 463
تعداد کل بازدیدها: 226558

نظرات کاربران

*