چگونه ثابت کنم دوستش دارم | چگونه نشان دهم دوستش دارم | ثابت کردن دوست داشتن

چگونه ثابت کنم دوستش دارم | چگونه نشان دهم دوستش دارم | ثابت کردن دوست داشتن

در این بخش ما به شما چگونگی ثابت کردن دوست داشتن افراد و نشانه های آن را به شما بیان می کنیم و ثابت کردن دوست داشتن کسی را در مقاله مشاهده کنید.

چگونه ثابت کنیم دوستش داریم

برای اینکه تابت کنیم که دوستش داریم نیاز نیست کار زیادی کنیم و وقت زیادی مصرف کنیم چند روش ساده وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید به کسی که دوستش دارید نشان دهید که واقعا او را دوست دارید.
در اولویت قرار دادن او : اگر طوری رفتار کنید که بفهمد برای شما در الویت است کاملا می فهمد که چقدر دوستش دارید می توانید به خواسته او توجه کنید و با او بیشتر صحبت کنید و از علاقه مندی های او سوال کنید . این توجه خاص اگر چند دقیقه هم باشد کافیست.
و هیچ وقت او را با کسی مقایسه نکنید: بعضی ها از مقایسه کردن آن ها با دیگران رنج می ببرند.

چگونه ثابت کنم دوستش دارم | چگونه نشان دهم دوستش دارم | ثابت کردن دوست داشتن

چگونه نشان دهیم دوستش داریم


همیشه به او احترام بگذارید : هرگز در جمع اشکالات و اشتباهات او را گوشزد نکنید او را تمسخر ویا طرد نکنید . اگر او مرتکب اشتباهی می شود حتما بطور خصوصی به او بگویید این کار شما باعث می شود او کاملا حس کند که شما در هر جمعی پشتیبان او هستید و از او حمایت می کنید علاوه براین هر گز اجاز ندهید که دوستان شما به او ببی احترامی کنند با احترام گذاشتن به او می توانید به او ثابت کنید که دوستش دارید.
وقتی با کسی حرف می زنید از او تعریف کنید وسعی کنید او بشنود که شما در حال تعریف کردن او هستید. اگر کار بسیار خوبی انجام داده یا کار خاصی برای شما انجام داده است آن را برای دیگران تعریف کنید. و قتی اینها را بشنود احساس می کند خیلی مهم است وو کار هایش برای شما ارزش دارد.

 ثابت کردن دوست داشتند
برای او یادداشت عاشقانه بنویسید و برایش ارسال کنید تا از خواب بیدار می‌شود آن را ببیند. این یادداشت محبت‌آمیز باعث می‌شود قبل از اینکه او روزش را شروع کند به یاد شما بیوفتد که شما عاشقانه او را دوست دارید . مهم نیست که دران روز چه اتفاقاتی برای او می‌افتد و چه مشکلاتی در محل کارش برایش پیش می‌آید این یادداشت باعث می‌شود در طول روز به شما فکر کند که شما دوستش دارید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 36
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 29
تعداد کل بازدیدها: 2586


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)