چگونه تماس تصویری با اینستا برقرار کنیم؟ | تماس تصویری در اینستاگرام | ویدئو کال در اینستا

چگونه تماس تصویری با اینستا برقرار کنیم؟ | تماس تصویری در اینستاگرام | ویدئو کال در اینستا
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/04/06

سرانجام امکان مکالمه ویدیویی و صوتی آنلاین به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد و از حالا کاربران می توانند با دوستان خود مکالمه ویدیویی برقرار کنند. تعدادی از ویژگی های Instagram جدید در کنفرانس توسعه دهندگان F8 اعلام شد و یکی از آنها چت ویدئویی Instagram بود. این شرکت در حال حاضر از ویژگی های این برنامه برای اشتراک عکس استفاده می کند. چت تصویری Instagram امروز در کنار طراحی مجدد تب و فیلترهای AR شخص ثالث زندگی می کند.

هنگامی که چت ویدئویی را اعلام کرد، Instagram نشان داد که بیش از 100 میلیون کاربر در هر روز در Live تماشا یا به اشتراک گذاشته اند. همچنین تأیید کرد که کاربران آن از یک ویدئو در زمان واقعی در گروه کوچکتر درخواست کرده اند.

 امکان تماس صوتی در اینستاگرام چگونه با اینستاگرام زنگ بزنیمبه همین دلیل است که قابلیت چت ویدئویی به Instagram می دهد. دوستان می توانند با کلیک بر روی نماد دوربین جدید در بالای صفحه مستقیم، یک چت ویدئویی را شروع کنند. آنها می توانند یک یا دو نفر را با یک گروه کوچک گپ بزنند و می توانند مکالمه ای را  تا زمانی که آنها دوست دارند  ادامه دهند چون محدودیت زمانی وجود ندارد.

اینستاگرام توانایی اشخاص ثالث را برای طراحی فیلترهای دوربین دوربین منحصر به فرد را برای فراهم آوردن تنوع بیشتر برای کاربران باز کرد. فیلترهای سفارشی از BuzzFeed، Ariana Grande، و NBA در آینده با عرضه بیشتر به زودی در دسترس خواهند بود.

تماس صوتی اینستا instagramطبق وعده اینستاگرام، این ویژگی از امروز به این اپلیکیشن اضافه شده است. از حالا یک آیکون "دوربین" به صفحه‌ی چت در بخش دایرکت‌ها اضافه شده است که با لمس آن، می توانید با شخص مقابل مکالمه ویدیویی یا صوتی برقرار کنید. برای اینکار کافیست که بعد از اطمینان از بروزر بودن اینستاگرام، روی آیکون دوربین لمس کنید تا تماس برقرار شود. در حالت عادی تماس به شکل ویدیویی صورت خواهد گرفت اما اگر تمایلی به مکالمه ویدیویی ندارید، می توانید با لمس آیکون دوربین در صفحه تماس، این قابلیت را خاموش کنید.

این قابلیت از حالا به صورت رسمی در دسترس کاربران قرار گرفته اما اگر هنوز برای شما فعال نشده است، احتمالا باید چند ساعتی منتظر بمانید. در آزمایشی که با این قابلیت انجام دادیم، کیفیت صوت و مکالمه کاملا مناسب بود و مکالمه بدون تاخیر صورت گرفت.

  امکان تماس تصویری با اینستاگرام instagramعلاوه بر این، بخش اکسپلور نیز از امروز با تغییری جزئی همراه خواهد بود و نوسط نواری که به بالای این صفحه اضافه شده است، می توانید پست‌های اینستاگرام را بر اساس دسته‌بندی موضوعی دنبال کنید. افکت‌های جدید در دوربین اینستاگرام نیز از دیگر قابلیت‌هایی است که از امروز در دسترس شما خواهند بود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 26
تعداد کل آرا: 575
تعداد کل بازدیدها: 319084

نظرات کاربران

*