چگونه تلگرام را حذف کنیم؟

چگونه تلگرام را حذف کنیم؟

اگر از استفاده از تلگرام(Telegram) خود خسته شده اید یا به هر دلیلی مانند عوض کردن دستگاه تلفن هوشمند خود می خواهید حساب تلگرام(Telegram account) خود را حذف کنید(Delete Telegram Account). باید به نکات زیر توجه کرده و مراحل زیر را طی کنید.

برای حذف تلگرام خود شما حتما باید از طریق وبسایت تلگرام اقدام کنید. بدین منظور شما وارد آدرس اینترنتی https://telegram.org/deactivate  می شوید و شماره تلفن خود را با فرمتی که مشخص شده است یعنی کد کشور که در مورد ایران +98 است و سپس شماره تلفن همراه خود(بدون صفر) وارد می کنید.

در این مرحله شما یک کد از طریق سیستم پیامک تلفن هوشمند خود دریافت می کنید که کد تایید(confirmation code) محسوب می شود. بعد از وارد کردن این کد در صفحه وبسایت تلگرام، پیغامی به مضمون اینکه آیا همه پیام ها، گروه ها و فهرست مخاطبین شما حذف شود به شما نمایش داده می شود که در پایین این صفحه شماره شما و کادری که در آن باید دلیل حذف حساب تلگرام خود را بیان کنید(البته این کار اجباری نیست) وجود دارد. توجه کنید که در متن این صفحه لینکی با عنوان Click here وجود دارد که اگر شما از حذف حساب تلگرام خود منصرف شده اید می توانید با کلیک کردن آن به صفحه قبل که صفحه وارد کردن شماره تلفن است وارد شوید و با بستن صفحه از ادامه کار(حذف تلگرام) انصراف دهید. اما اگر قطعا مایل به حذف تلگرام خود هستید باید روی دکمه ای که در پایین این صفحه وجود دارد و به انگلیسی Done نوشته شده است، کلیک کنید.

در مرحله/صفحه بعد کادری به شما نمایش می دهد که در واقع مرحله پایانی حذف تلگرام شماست. در این کادر از شما پرسیده می شود که آیا از حذف تلگرام خود اطمینان دارید(ضمن اینکه هشدار می دهد که در صورت انجام این کار راه بازگشت وجود ندارد) و دو دکمه بله حسابم را حذف کن(yes, delete my account و نه یکبار دیگر امتحان می کنم(Nope, I’ll give it another try) در آن وجود دارد که با فشردن دکمه قرمز بله حساب تلگرام شما برای همیشه حذف می شود. توجه کنید که البته شما می توانید مجددا حساب تلگرام درست کنید اما به زودی نه و کمی بعد باید این کار را انجام دهید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 839
تعداد کل نظرات : 156
تعداد کل آرا: 2057
تعداد کل بازدیدها: 399561


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)