چگونه تبلیغات مفید و موثر برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

چگونه تبلیغات مفید و موثر برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

از هر کار آفرینی در مورد سخت ترین و چالش برانگیز ترین جنبه کار سوال کنید، به احتمال بسیار زیاد به شما پاسخ خواهند داد: جذب مشتری.

بله! بازاریابی برای یک کسب و کار جدید نیازمند زمان و هزینه بسیار می باشد، چیزی که بسیاری از صاحبان تازه کار استارت آپ ها آن را ندارند.

چند راه کار برای بازاریابی و تبلیغ  (Advertisement) محصولات و خدمات وجود دارد که در ادامه قصد داریم به آن ها بپردازیم.

 

تبلیغات و آگاهی رسانی محلی انجام دهید.

تبلیغات در روزنامه ها و مجلات اقتصادی محلی، می تواند در مطرح شدن کسب و کار شما و معرفی استارت آپتان (Startup) بسیار موثر باشد. به دنبال روزنامه ها و ناشرانی باشید که حاضرند کسب و کار کوچک شما را تبلیغ کنند. سعی کنید توجه آن ها را جلب کنید و آن ها را مجاب کنید که خدمات یا محصول شما را تبلیغ کنند. برای مثال اگر در حوزه ی محتوای سایت (Widget) کار می کنید، آن ها را متوجه کنید که چقدر این حوزه می تواند برای کسب و کارهای محلی کارآمد باشد.

چگونه تبلیغات مفید و موثر برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

 

با استفاده از ایمیل (Email Marketing)، مشتریان بالقوه خود را افزایش دهید و جذب مخاطب را بالا ببرید.

در حال حاضر استفاده از ایمیل کارآمد ترین تکنیک بازرایابی دیجیتالی محسوب می شود. خبرنامه های آنلاین که به طور مکرر اطلاعاتی برای مشتریان ارسال می کنند، می تواند بسیار موثر باشد. این کار باعث می شود که یک جامعه با مشتریان خود تشکیل دهید. برای بازاریابی ایمیلی می توانید از سرویس هایی چون  MailChimpاستفاده کنید، که به صاحبان استارت آپ های کوچک این اجازه را می دهد برای محصولشان به صورت رایگان تبلیغ کنند

چگونه تبلیغات مفید و موثر برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

 

در شبکه های اجتماعی فعال باشید.

استفاده از این شبکه ها رایگان است و شما می توانید به تعداد زیادی از مخاطبان دسترسی داشته باشید و محصول یا خدمات خود را تبلیغ کنید. شبکه های اجتماعی پر کاربرد را شناسایی کنید شبکه هایی مانند Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, LinkedIn. در این شبکه ها در مورد محصول یا خدمات خود توضیح دهید و پس از مدتی متوجه خواهید شد که چه کسانی مخاطب شما و مشتری شما هستند و می توانید بازار هدف خود را شناسایی کنید

چگونه تبلیغات مفید و موثر برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

 

اعتماد مشتریان خود را جلب کنید

مشتریان راضی می توانند بهترین راه برای بازرایابی و تبلیغات باشند. برای مثال سعی کنید محصول یا خدمات خود را از زبان یکی از مشتریان راضی خود تبلیغ کنید. زمانی که شما ارتشی از مشتریان راضی به عنوان سخنگویان خود داشته باشید، می توانید در عرضه ی محصول خود بسیار موفق باشید. زمانی که مشتریان به کار شما و برند شما اعتماد کنند، وفاداریشان به محصول (Brand Loyalty) شما افزایش خواهد یافت و تمایل کمتری برای استفاده از سایر برند ها دارند.

چگونه تبلیغات مفید و موثر برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

 

بازرایابی و تبلیغ برای صاحبان کسب و کارهای کوچک بسیار حیاتی است. صاحبان زیرک و مقتصد استارت آپ ها می توانند با استفاده از شیوه هایی که به آن ها اشاره شد، بدون اینکه هزینه زیادی متحمل شوند و یا زمان زیادی صرف این کار کنند، محصول و خدمات خود را فراگیر کنند و مشتری خود را افزایش دهند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.7
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 680
تعداد کل آرا: 4504
تعداد کل بازدیدها: 870073


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)