چگونه به کودک خود شنا بیاموزیم | نکاتی مهم برای استخر بردن کودک | موارد آموزشی برای استخر کودکان

چگونه به کودک خود شنا بیاموزیم | نکاتی مهم برای استخر بردن کودک | موارد آموزشی برای استخر کودکان
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/28

اگر شما هم دوست دارید کودک خود را به استهر ببرید باید بدانید ه این کار یک آموزش بوده و از دوران کودکی آغاز می شود. از زمان حمام استفاده کنید تا کودک شما برای استفاده از آب و آشنایی با آن آماده شود.

اطمینان حاصل کنید که ساعت حمام در زمانی از روز است که برای کودک شما سرگرم کننده است، زیرا این به کودک شما کمک می کند که در آب بازی نموده و ذهن خود را رشد دهد، همچنین می تواند از آب به عنوان یک اسباب بازی و یا چیزی که از آن لذت ببرد و دوست داشته باشد استفاده نماید. این باعث می شود تا در زمان انتقال کودک به استخر برای اولین باز بسیار ساده تر شود.

در این مقاله برای شما توضیح می دهیم که چگونه بچه خود را برای استخر و شنا کردن آموزش دهیم. با چگانه همراه شوید.

راهنمایی های مهم و اساسی برای حمام:

- بگذارید اسباب بازی هایش را به حمام ببرد. با بازی کردن اسباب بازی وی را تشویق به حمام رفتن بکنید. لبخند فراموش نشود، بر روی نوزادتان لبخند بزنید، آواز بخوانید و صحبت کنید. آنها حفظ اطمینان برای جلوگیری از ترسشان از طریق تماس با چشم است.
- اگر کودک شما احساس راحتی کند و یک رابطه امن با فضای حمام پیدا کند می توانید از آب برای تقویت ذهنش اشتفاده کنید.
- نوزاد خود را در یک حوله گرم و زیبا قرار دهیداین حوله به وی کمک می کند تا باعث گرم شدن و آرامش وی در حین خارج شدن از حمام می شود.

چگونه به کودک خود شنا بیاموزیم | نکاتی مهم برای استخر بردن کودک | موارد آموزشی برای استخر کودکان

 

نکات مهم برای اولین جلسه استخر شما به همراه کودکتان

این که آیا شما خود بچه تان را به استخر خانه خود می برید و یا به استخرهای مخصوص نوزادان اطمینان حاصل کنید که در اولین سفر خود باید فضایی مثبت و ملایم برای کودک خود فراهم کنید.

کودک خود را به محیط استخر عادت دهید: حتی اگر شما درس های شنا را امضا کرده باشید، سعی کنید نوزاد خود را قبل از درس اول به استخر ببرید. وقت خود را با آنها در کنار آنها بگذارید و آنها را به سر و صدا، رنگ، شلاق و شلوغی کلی از استخر استفاده کنید. استخرهای شنا اغلب محیطی پر صدا و شلوغ هستند، بنابراین این امر می تواند به کودک شما فرصت بیشتری برای استفاده از آن بدهد.

دمای استخر را بررسی کنید: اگر کودک شما زیر سه ماهه باشد یا وزن آن کمتر از 12 پوند و 30 درجه باشد، اگر آن را بزرگتر یا سنگین تر داشته باشید باید حداقل 32 درجه باشد. ممکن است ارزش آن را در یک wetsuit کودک بپردازید اگر نگران کمی کوچک باشید که در استخر سرد می شود.
نوزاد خود را هنگامی که آنها برای اولین بار وارد آب می کنید به آن ها قوت قلب بدهید: لبخند و صحبت با کودک خود، و اطمینان آنها را به یک تجربه سرگرم کننده است. واقعا مهم است که شما آرام و مثبت هستید چون نشانه ها را از شما می گیرند.

چگونه به کودک خود شنا بیاموزیم | نکاتی مهم برای استخر بردن کودک | موارد آموزشی برای استخر کودکان


جای خود عوض نموده و در کنار کودک خود قرار بگیرید: در طول جلسه، متناوب نگه داشتن کودک خود را بسیار نزدیک با اطمینان پوست به پوست تماس، و سپس به صورت بازو، به طوری که آنها می توانند آزادانه حرکت و احساس مستقل تر داشته باشند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 121
تعداد کل بازدیدها: 53521

نظرات کاربران

*