چگونه بفهمیم که نامزدمان عاشق ما است؟ تستی که نشان می دهد نامزدتان چقدر شما را دوست دارد؟

چگونه بفهمیم که نامزدمان عاشق ما است؟ تستی که نشان می دهد نامزدتان چقدر شما را دوست دارد؟

بسیاری از دخترها و پسرها که با هم ارتباط دارند و می خواهند با هم ازدواج کنند و نامزد هستند، بارها از خود می پرسند، که از کجا بفهمیم که دوستمان و یا نامزدمان چقدر ما را دوست دارد؟ و یا اینکه آیا او من را از ته دل دوست دارد و یا نه؟ اگر در ذهن شما هم این گونه سوالات است، و می خواهید پاسخی برای آن داشته باشید، بهتر است، تست هایی که در این مطلب گفته شده را با طرف مقابلتان انجام دهید.

برای دانستن اینکه چقدر نامزدمان و یا دوستمان ما را دوست دارد، می توانید از تست های زیر استفاده کنید، بسته به موقعیتی که دارید، یکی از تست ها را انتخا کرده و بر روی نامزد و یا دوستتان اجرا نماید.

- تست شماره یک:

فرض کنید به بیرون رفته و در جایی نشسته اید، در دستتان یک چیزی و یا یک اشیایی قرار دارد. مانند یک قلم، یک لیوان آب، عینک، قاب عینک، لوازم آرایشی، و یا هر چیز دیگری می تواند باشد، و دوست و یا نامزدتان هم مقابل شما نشسته است و توجهی به شما ندارد، در چنین شرایطی آن چیزی که در دستتان است را سعی کنید به دست او دهید و ضمن نگاه کردن به صورت از جا برخیزید، به نظرتان نامزد و دوستان چه واکنشی از خود نشان خواهد داد؟ به واکنش او توجه کنید، و بر طبق آن واکنش می توانید پاسخ سوال های خود را بگیرید. اگر او یکی از واکنش های زیر را نشان داد، می توانید به این نتایج برسید.

- چیزی که در دست شما بود را می گیرد: در این صورت می تواند گفت که وی می خواهد توجه شما را به خود جلب کند، اما در این که چگونه با شما ارتباط برقرار کند دچار مشکل می باشد.

- چیری که در دست شما است را می گیرد، نگاه می کند و دوباره به شما پس می دهد و و در برابرتان لبخند می زند: در چنین صورتی نشان می دهد که طرف مقابل تاکنون تجربه عاشق شدن و عشق نداشته، نمی تواند قدم اول را بردارد، پس شما قدم اول را برداید.

- آن چیزی که در دست شما است را می گیرد، نگاه می کند و با انگشتانش بازی می دهد، و می خواهد چیزی مانند آن را به شما بدهد: این عمل و واکنش نشان می دهد که وی فردی ظریف بین و با دقت است، و برای هر چیزی دقت می کند و در موردش فکر می کند، کوچک ترین تغییری که برای شما روی می دهد، وی می تواند تشخیص دهد.

- اگر آن چیزی که در دست شما است را نگرفت: نشان می دهد که وی توجهی به شما ندارد، به همین دلیل به چیزی که در دست شما است توجه نمی کند، و این چیز برای وی جالب نیست. چرا که وی آینده خود را با شما نمی بیند.

- و اما اگر چیزی که در دست شما است را بگیرد و از آن استفاده کند، و در یک گوشته بگذارید: می تواند گفت که وی فکری می کند شما در چنگ او هستید.

- تست شماره دو:

از طرف مقابل بخواهید که برای شما بر روی یک برگه مطلبی بنویسد، مثلا برای دوست و یا همکار شما یک نامه تبریک بنویسد.

- اگر در این نامه که او نوشته است، کلمات به هم نزدیک می باشد، و نامه با سلیقه نوشته شده است، در آن صورت نشان می دهد که شما دارای سیلقه و فکر مشترک می باشید، و شما می توانید دوست خوبی باشید.

- اما اگر در نامه، تنها اسم شما به صورت کوچک و نافرم نوشته شده باشد، در این صورت می توان گفت که، وی دوست دارد با شما ارتباط جنسی داشته باشد و به همین دلیل با شما دیدار می کند.

- در نامه اسم خود را با سلیقه و اسم شما را بد نوشته است، در این حالت باید گفت وی هیچ وقت عاشق شما نخواهد بود و شما را دوست نخواهد داشت.

- اگر در نامه اسم شما را با حروف بزرگ نوشت، می تواند گفت که شما را از ته دل دوست دارد، و با شما صادق می باشد.

- تست شماره سه:

او وقتی در بین دوستانش است، با دیدن شما چکار می کند؟

- اگر به دیدن شما نیامد، در این صورت می توان گفت که می خواهد با شما رابطه اش را قطع کند.

- اگر طوری وانمود کرد که حواسش به شما نیست و متوجه نشده، می توان گفت که هدف اصلی وی داشتن رابطه جنسی با شما می باشد.

- اگر وی دستان خودش را بر روی سینه گذاشته و ایستاده، این نشان می دهد که دیدار با شما برای وی خوب و خوش است.

- اگر با بلند کردن دستانش به شما سلام داد، و با نزدیک شدن به شما دست شما را گرفت، می توان گفت شما را از ته دل دوست دارد.

- تست شماره چهار:

از طرف مقابلتان خواهش کنید که به همراه شما نقاشی بکشد، و به چگونه بودن نقاشی توجه کنید.

- در زمان کشیدن نقاشی اگر دستش را بر گردن شما انداخت، می توان گفت که شما را مانند یک رفیق دوست دارد.

- اگر به شانه شما آرام دست زد، در این صورت می توان گفت که از داشتن رابطه صمیمی با شما در هراس می باشد. - اگر به موهای شما دست زد، می توان گفت با نقاشی کشیدن می خواهد شما را به دست بیاورد.

- اگر در مورد رابطه اش با شما نقاشی می کشد، می توان گفت که دوست دارد از شما دور باشد.

- اگر در حال نقاشی کشیدن به ران و یا کمر شما دست زد، در اولین فرصت می خواهد با شما رابطه جنسی داشته باشد.

با انجام دادن صحیح هر کدام از این چهار تست گفته شده در این مطلب می توانید از میزان عشق و علاقه طرف مقابلتان آگاه شوید و هم چنین از هدف او که به دنبال چیست در این رابطه آگاه گردید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1117
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
چگونه بفهمیم که نامزدمان عاشق ما است؟ تستی که نشان می دهد نامزدتان چقدر شما را دوست دارد؟
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)