چگونه بفهمیم کسی دوستمان دارد | علایم کسی مارا دوست دارد | چگونه بفهمم پسری عاشقم است

چگونه بفهمیم کسی دوستمان دارد | علایم کسی مارا دوست دارد | چگونه بفهمم پسری عاشقم است

در این بخش ما قصد داریم در مورد چگونه بفهیم یک مرد به ما علاقه دارد  و علایم ونشانه های ان به شما توضیحاتی را بیان می کنیم  چگونه  بفهیم یک نفر به شماعلاه دارد پس با ما همراه باشید تا جواب سوال خود را پیدا کنید.

 

 

برای این که شما مطوئن شوید واقعا یک  مرد به شما علاقه دارد لازم نیست مستقیم وغیره  مستقیم از وی بپرسید  هر چند ممکن است با پاسخ صادقانه هم روبه رو نشوید اما شما می تواندی با توجه به این  نشانه ها که عمدتا برگرفته از رفتار و حرکات یک مرد یا پسر است .
 
رفتن دستهای به سمت مو و سر :  در این شرایط  معمولا مردها ویا پسران به دنبال یافتن راهی برای نشان دادن اعتماد به نفس و کنترل هیجانات درونی خود در شرایط حساس هستند  زمانی  که شما به عنوان یک مرد با دختر روبه رو می شوید وبه نحوی به استقبال این صحبت کوتا می روید به صورت ناخود آگاه دستتان به سوی موها رفته و سعی در مرتب کردن آن دارد و یا  با موهای خود بازی  می کند  این موضوع در مورد رفتار خانونم ها درمقابل آقایان هم صادق است این حرکت نشان از اعلاقه آقا به خانوم داردقرار دادن دست ها بر روی کمر :  هر زمان یک مرد و یا پسر به هنگام مصاحبت و یا گفت گو با یک خانوم دستان خود را کنار کمر و یا در جیب ها قرار دهد و نواحی مشابه  به صورت خیلی واضح آن ها با این  حرکت سعی د رنشان دادن قدرت  و یا توانیای به صورت ناخواسته دارند این مورد در موقعیت نشستن با پا های باز هم صدق می کند یک مرد اگ ربه فردی علاقه نداشته باشد  دلیلی  هم برای نشان دادن قدرت خود ندارد .مرد ها به دنبال تصاحب حداکثر فضای ممکن هستند : همان طور که درطبیعت یک حیوان برای جذب  جنس مخالف خود به دنبال نشان دادن توانایی ها و البته داشتن قلمرو بزرگ تر است به نحوی یک مرد هم برای جلب توجه یک خانم  به دنبال داشتن قلمرو در کار های  مختلف است اگر در یک جمع یک مرد در جلوی شما  به دنبال نشان  دادن توانایی ها ویا حتی تلاش برای آن است پس این مرد به دنبال  اثبات خود است این نشانه ها خود می تواند دلیلی برای اثبات  علاقه مرد باشد

 چگونه بفهمیم پسری از ما بدش می ایهنگامی که مردها ژست باز به خود  می گیرند :  در موقعیت های اجتماعی یه صورت ناخودآگاه زمانی که شما به یک  فرد علاقه دارید یا مجذوب وی هستند  ژست ها حالات بدنی  باز تری به خود می گیرند که این مورد در مردها  و پسر ها  بیشتر به چشم می آید اگر در این شرایط به پا های آن ها نگاهی ببیندازید همچنین باید متوجه باشد  که پای آن معمولا به سمت فردی که  تمایل به سخن گفتن دارد می چرخد این موضوع  در رابطه با صورت هم صدق می کند و این افراد بیشتر  به سمت فردی که علاقه دارند می چرختد  و صحبت می کنند.


 
حرکت شما را تقلید می کند   : زمانی که با یکردیگر هستید و مرد به صورت ناخواسته و تقریبی حرکات و حالات شما را تقلید می کند این خود نشانه ای مثبت از وجود علاقه است. این مرد ها به صورت ناخواسته با تغییر حالت ایستادن و یا نشستن شما اقدام به کپی کردن حالت می کنند. این اتفاق به این خاطر است که مرد و یا پسر به دنیال ایجاد نقاط و ویژگی های مشترک با شماست.رفتار های هیجان زده دارد  : اگر که یک مرد شما را دوست دارد معمولا هنگام مواجه با شما دارای صورت باز و نسبتا خندان و شاد خواهد بود. همچنین نگاه وی هم گیرا و دوستانه خواهد بود. در کنار این رفتار ها شما شاهد کمی استرس و البته نگرانی هم خواهید بود.
با شما با فصاتحت بیشتری صحبت می کند :  اگر که  در جمع ها و مکان های گوناگون که  با وی مواجه می شوید و این مرد یا پسر هنگام صحبت با شما فصاحت بیشتر صحبت می کندو سعی  در ادا کردن واضح تر کامات دارد این خودنشانه ای از علاقه فرد به شما ست این  مرد  سعی دراثابت خود درجلوی شما دارد

 چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 5
تعداد کل آرا: 85
تعداد کل بازدیدها: 36930
چگونه بفهمیم کسی دوستمان دارد | علایم کسی مارا دوست دارد | چگونه بفهمم پسری عاشقم است
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)