چگونه بفهمیم چه کسی پروفایل تلگرام ما را چک کرده | چه کسی عکس پروفایل من را ذخیره کرده است

چگونه بفهمیم چه کسی پروفایل تلگرام ما را چک کرده | چه کسی عکس پروفایل من را ذخیره کرده است

امروزه فضای مجازی موضوعی غیر قابل باور و انکار بوده و هر شخصی در زندگی خود نیازمند به نوعی درگیر دنیای مجازی است. دنیای مجازی از اینترنت و فیس بوک شروع شده و به اپلیکیشن های پیام رسان مختلفی همچون اینتستاگرام و تلگرام ختم می شود. در اینجا بدین موضوع می پردازیم که چگونه بفهمیم چه کسی پروفایل تلگرام ما را چک کرده و دانلود ربات و نرم افزار نشان دادن کسی که پروفایل تلگرام مرا چک کرده چگونه است و چقدر صحت دارد؟استفاده از این ابزارهای ارتباط جمعی علاوه بر جنبه های مثبتی که دارد و سهولت ارتباط میان اقشار مختلف جامعه، مضرات بسیاری را نیز در خود جای داده است. برای مثال ارتباطات مجازی بدون داشتن اطلاعات در مورد شخصی که با آن در ارتباط هستید و وجود آی دی های فیک می تواند دردسر ساز شود.

در اپلیکیشن اینستاگرام که قابلیت انتشار عکس در فضای مجازی را دارد در صورت هک شدن و یا سواستفاده اشخاص ناشناس زندگی یک نفر میتواند به تباهی کشانده شود. اما فارغ از تمامی مواردی که در بالا بدان اشاره شد ترفندهای بسیاری وجود دارد که شما می توانید بر اساس آن ها متوجه شوید که فرد مورد نظر شما چه قصد و نیتی در ارتباط با شما پیگیری می کند.
ممکن است در تلگرام با تبلیغاتی همچون چک کردن عکس پروفایل، چه کسی عکس پروفایل من را دیده و چه کسی عکس پروفایل من را ذخیره کرده است مواجه شده باشید که راه کارهای عملی برای آگاهی از این قبیل موضوعات در اختیار شما قرار می دهند؟ اما تا چه اندازه این ادعاها می تواند موثر و حقیقت داشته باشد؟
در این مقاله به بررسی صحت ربات هایی می پردازیم که چنین ادعایی دارند. باید عرض کنیم که تمامی ربات هایی که در تلگرام ادعا میکنند به شما اطلاعات کسی که پروفایل تلگرامتان را چک میکنند میدهند دروغ می گویند.
در حقیقت این ربات ها کاملا دروغین بوده و ادعایی که می کنند کذب است. کسانی که این گونه ربات ها را می سازند و اعلام می کنند که می توانند به شما بگویند که چه کسی پروفایل شما را چک نموده و یا عکس پروفایل شما را دانلود نموده به طور کامل کذاب هستند.
تنها هدفشان افزایش کاربران رباتشان است بطوری که متن و لینکی به شما میدهند و میگویند با دعوت 20 تا 30 نفر این دکمه باز میشود و حالا این عکس رو نگاه کنید که بعد از باز شدن دکمه ربات چی میگه.
حتی در برخی از وب سایت ها مشاهده شده است که عنوانی همچون دانلود نرم افزار نمایش افرادی که پروفایل تلگرام مرا چک کرده اند نیز وجود دارد. و یا دانلود برنامه کی پروفایلمو چک میکنه ؟ به هیچ عنوان این ادعاهای واهی را نپذیرید و بفکر خودتان باشید. هیچ رمز و رازی در دانستن چنین موضوعی وجود ندارد.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.9
sigmaمجموع آرا: 13

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 107
تعداد کل بازدیدها: 29394
چگونه بفهمیم چه کسی پروفایل تلگرام ما را چک کرده | چه کسی عکس پروفایل من را ذخیره کرده است
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.9
sigmaمجموع آرا: 13


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)