چگونه بفهمیم شخصی عاشق ماست؟ چگونه عشق واقعی همسرمان راتشخیص دهیم

چگونه بفهمیم شخصی عاشق ماست؟ چگونه عشق واقعی همسرمان راتشخیص دهیم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/17

برای شما نیز ممکن است پیش آمده باشد که بخواهید بفهمید آیا طرف مقابلتان شما را به خاطر خودتان دوست دارد یا خیر. بنابراین شما می خواهید بدانید آیا واقعا وی شما را دوست دارد یا نه. شاید او هنوز به شما نگفته که شما را دوست داردو حتی تعجب می کنید اگر در آینده نیز این حرف را از سوی وی بشنوید. اما این امکان نیز وجود دارد که وی به شما ابراز علاقه نموده و گفته که شما را دوست دارد اما هنوز حرکت و حرف های وی شما را مجاب ننموده و متقاعد نکرده که دوستش دارید و شما مطمئن نیستید که آیا او حقیقت را بیان می کند یا فقط به شما میگوید و در حد حرف است.

اکر می خواهید که بدانید دوستتان، نامزدتان، و یا همسرتان به صورت حقیقی می گوید که عاشق شماست و شما را دوست دارد این مقاله را تا انتها بخوانید و بفهمسد که آیا همسر و یا دوستان واقعا عاشق شماست؟ آیا وقتی می گوید دوستتان دارد حقیقت را بیان می کند؟

برای اینکه متوجه شوید که آیا وی شما را واقعا دوست داشته و دوست داشتنش حقیقی است باید به چیزی که او می گوید توجه داشته باشید و کاملا حواستان به حرف زدنش باشد. زمانی که می خواهید متوجه شوید که آیا همسرتان عاشق شماست یا خیر باید تشخیص دهید که وی چه می گوید و از طریق نحوه بیان او می توانید به احساسات وی پی ببرید.
به عنوان مثال، آیا او در مورد آینده اش با شما صحبت می کند؟ آینده ای که با هم هستید اما حرف هایش گنگی و ابهام دارد؟ اگر آینده ای که برای شما ترسیم می کند را به عنوان یک موضوعه دو نفره و یک مطلب پایان یافته بیان می کند او تصمیم دارد که زندگی خود را صرف شما نموده و عشقش را نثار شما کند.

سرنخ های بزرگی که نشان می دهد وی دوست دارد که با شما بوده و تا انتهای عمرش را با شما صرف کند می توان به صحبت کردن وی در مورد آنچه زندگی شما برای مثال 1، 5 و یا 10 سال آینده قرار است رخ دهد، کودکان شما شبیه چه اشخاصی خواهند بود، جایی که او می خواهد با شما بازنشسته شده و با هم بعد از آن بروید، جایی که می خواهید برای ماه عسل خود بروید، می تواند نمونه هایی برای این باشد که او فکر می کند شما برای همیشه با وی هستید؟
به اندازه کافی فکر کنید و به تمامی حرف هایی که وی به شما می گوید خوب گوش داده تعمق کنید. ببینید آیا حرف هایی که وی به شما می گوید مواردی عادی است یا فراتر از آن است برای مثال تعریف های زیر از شما: "درون این لباس بسیار زیبا شده ای آیا تعریف هایی که وی از شما می کند واقعی است یا کمی تملق در آن وجود دارد؟
این را تنها شما متوجه می شوید که در چشمانش در حال نگاه کردن هستید و می توانید ار روی چشمانش وی را بفهیمد. می توانید از طریق چشمانش احساس حقیقی و درونیش را درک کنید. پس بهترین شیوه در این زمان توجه و تمرکز بر روی حرف های، تعریف ها و تمجیدهایی است که وی از شما می کند.

تفاوت زیادی بین "من دوست دارم موهای جدیدتو" و "شما همیشه می دانید که چه چیزی به من بگید تا من لبخند بزنم." اگر او از شما تعریف می کند و این تعریف در مورد بخشی از شخصیت شماست که آن را دوست داشته و می دانید دارد در نتیجه می توان گفت که وی تمامی وجود شما را دوست دارد.

به یاد داشته باشید، این موضوع مربوط به کیفیت و کمیت نیست. یک احساس حقیقی و واقعی که از قلب یک نفر برآمده باشد و با تمامی وجودش آن را بیان نماید می ارزد به 50 بار تکرار حرف های عاشقانه و تعریف و تمجیدی که در پشت آن چیزی وجود ندارد. اگر او گفت "من عاشق تو هستم"، باید توجه داشته باشید که او چگونه می گوید - این نشان می دهد که چگونه واقعا احساس می کند. حالت وی را زیر نظر بگیرید تا درک کنید که وی واقعا چقدر عاشق شماست.

اگر او مایل به به اشتراک گذاشتن اسرار خودش با شماست - به ویژه چیزهای تاریک عمیقی که او به کسی دیگر نمی تواند و هیچگاه نگفته، به این معنی است که او به شما اعتماد دارد. و از آنجا که اعتماد پایه و اساس عشق است، این یک موضوع بسیار مهم و حیاتی برای درک این موضع است که وی شما را دوست داشته و عاشق شاست و می تواند خبر بسیار خوبی برای شما باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 134
تعداد کل بازدیدها: 109059

نظرات کاربران

*
S
سارا ( 2018-01-07 00:07:23 )
آدما اینقدر این رزا دورو شدن که نمیشه فهیمد راست میگن یا دروغ دلتون خوشه طرف همرو رنگ میکنه