چگونه بفهمیم دختر در خواستگاری راست می گوید؟

چگونه بفهمیم دختر در خواستگاری راست می گوید؟

در مقاله نحوه و مراحل شناخت یک دختر خوب برای ازدواج درخصوص نحوه شناخت یک دختر خوب و شایسته برای ازدواج توضیحاتی داده شد. در این نوشته سعی می شود که روش هایی برای تشخیص اینکه آیا دختر مدنظر شما برای ازدواج در گفتگو با شما راست می گوید یا خیر.

برای تشخیص اینکه دختر مدنظر شما برای ازدواج در جلسه خواستگاری یا در گفتگو و صحبت کردن با شما راست می گوید و سخنان و ادعاهای او در موارد مختلف صحیح است یا خیر می توانید از دو روش زیر استفاده نمایید. روش اول که البته شاید کمی دشوار باشد. استفاده از تحقیق و بررسی است. در این روش شما می توانید از دوستان، همکاران، همکلاسی ها و افراد مرتبط با دختر مدنظرتان برای ازدواج درخصوص او تحقیق کنید؛ در واقع همان تحقیق خواستگاری با این تفاوت که در اینجا روی ادعاها و سخنان دختر مدنظر برای ازدواج تان تمرکز می کنید. برای مثال اگر می گوید که در یک بیمارستان کار می کند، می توانید به آن بیمارستان بروید و محل کار او را ببینید. اما کار سخت تر در مورد ادعاهایی است که او درخصوص رفتار و خصوصیات اخلاقی خود دارد، برای مثال اگر او مدعی است که خوش برخورد است یا دروغ نگفته است؛ صحت این گفته را نیز می توانید از طریق تحقیق و بررسی از افراد مرتبط با دختر مدنظر برای ازدواج بررسی کنید.

روش دوم برای اینکه بفهمید دختر مدنظر برای ازدواج تان راست می گوید یا خیر. توجه به نکات و خصوصیاتی است که یک فرد دروغگو در هنگام گفتگو از خود بروز می دهد. در زیر برخی از ویژگی های افراد دروغگو ذکر می شوند.

افراد دروغگو معمولا نمی توانند سخنان خود را کاملا منعقد کنند، من من کردن یا تپق زدن هنگام صحبت کردن از ویژگی های افراد دروغگو است که در مورد دختر مدنظر شما برای خواستگاری نیز صدق می کند.

زیاد حرف زدن نیز نشانه دروغگو بودن دختر است. در واقع کسانیکه دروغگو هستند سعی می کنند یک سری جملات را درست کنند و به اصطلاح جملات را می بافند.

دختران دروغگو معمولا در زبان بدن شان تغییر ایجاد می شود. برای مثال ناگهان مضطرب می شوند و ممکن است رنگ صورتشان تغییر کند.

افراد دروغگو معمولا تغییرات مشهودی در چهره شان دارند که اطلاعات کامل درخصوص تغییرات چهره افراد دروغگو را می توانید در مقاله چگونه از چهره اشخاص دروغ را تشخیص دهیم؟! در چگانه مطالعه کنید.

اما در مجموع ذکر این نکته ضروریست که تحقیقات نشان داده است که زنان یا دختران بطور نسبی(در مقایسه با مردان) کمتر دروغ می گویند. اما در هنگام ازدواج و به منظور شناخت یک دختر خوب برای ازدواج توجه به نکات فوق برای تشخیص راستگو یا دروغگو بودن و صحت سخنان دختر مدنظرتان مفید خواهد بود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 175
تعداد کل آرا: 2650
تعداد کل بازدیدها: 669327


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)