چگونه بدون نرم افزار فایل زیرنویس را به فایل فیلم بچسبانیم؟

چگونه بدون نرم افزار فایل زیرنویس را به فایل فیلم بچسبانیم؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/05/20

در مقاله چگونه زیرنویس را به فیلم بچسبانیم درخصوص نحوه چسباندن فایل زیرنویس به فایل فیلم توضیح داده شد. اما یادآور می شوم که شما می توانید بدون استفاده از نرم افزار فایل زیرنویس را به فایل فیلم متصل کرده و آن را بر روی کامپیوتر یا پلیر(player) اجرا کنید.

برای اینکه بدون استفاده از هیچ نرم افزاری بتوانید فیلم دارای زیرنویس را ببینید، باید نام فایل زیرنویس که معمولا از فرمت srt, sub, idx است را با نام فایل فیلم یکسان کنید. البته در این حالت دو فایل زیرنویس و فایل فیلم جداگانه باقی می مانند اما در صورت اجرا کردن/باز کردن فایل فیلم، فایل زیرنویس نیز اجرا شده و فیلم با زیرنویس آن نمایش داده می شود.

مزیت این روش برای چسباندن فایل زیرنویس به فایل یک فیلم این است که دیگر نیازی به نصب و استفاده از نرم افزار ندارید. بنابراین تنها کافیست که دو فایل زیرنویس و فایل فیلم را در یک پوشه/فولدر(folder) قرار دهید و با کلیک بر روی فایل فیلم، نام آن را کپی کرده و سپس با کلیک روی فایل زیرنویس نام فایل فیلم را روی نام فایل زیرنویس بچسبانید(paste) که در نهایت با اجرای فایل فیلم زیرنویس نیز در هنگام نمایش فیلم نشان داده می شود.           

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 2.5
مجموع آرا: 17

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 491
تعداد کل آرا: 4664
تعداد کل بازدیدها: 2160503

نظرات کاربران

*