چگونه بدون جراحی پلاستیک زیبا شویم | راه های ساده برای زیباتر شدن | چگونه زیباتر شویم

چگونه بدون جراحی پلاستیک زیبا شویم | راه های ساده برای زیباتر شدن | چگونه زیباتر شویم

موضوع زیبایی و جذاب بودن یکی از مهمترین موضوعاتی است که هر شخصی در ذهن خود آن را برای خود تصور می کند. جدای از تفاوت های جنسی هم مردان و هم زنان هر دو به دنبال زیبایی و جذابیت بیشتر برای جنس مخالف هستند.اهمیت این موضوع بقدری زیاد است که میزان بسیار زیادی از اعتماد به نفس ما بستگی به این موضوع دارد. اما چگونه زیباتر شویم؟ راه های بسیار گوناگونی برای زیباتر شدن وجود دارد که از آن ها می توان به زیبایی اندام، جراحی پلاستیک، استفاده از لوازم آرایشی مختلف اشاره نمود. اما این مقاله ما به هیچکدام از این موارد نمی پردازیم. بلکه برعکس به این موضوع می پردازیم که چگونه بدون جراحی پلاستیک زیبا شویم؟


بسیاری از افراد فکر می کنند که هیچ راهی به جز جراحی پلاستیک برای زیبا شدن ندارند اما این یک تفکر بسیار غلط و استباه است. آیا تابحال شده تا دوست خود را در حالتی ببینید که از یک موضوع رنج می برد و ظاهری بسیار آشفته و نامناسب پیدا کرده باشد؟
بله حتما شما نیز چنین تجربه ای را داشته اید. علت این تغییر آن است که تغییرات روحی و احساسی می تواند تاثیرات بسیار عمیقی در چگونه به نظر رسیدن ما و همچنین ظاهر ما داشته باشد. اگر فردی از یک موضوع در رنج و نارحاتی باشد سریعا ظاهر وی (منظور از ظاهر همان چهره وی می باشد) تحت تاثیر آن قرار گرفته و به طور کامل مشخص می شود.
اما چگونه می توان بدون جراحی پلاستیک زیباتر شویم؟
پوست
پوست شما نمایشگری از درون شما و صحت و سلامت ارگان های داخلی بدنتان است. آکنه و جوش های سر سیاه از تجمع سم در بدن شما خبر می دهد. با نوشیدن آب در طول روز به میزان کافی می توانید علاوه بر حفظ سلامت خود و ارگان های داخلی کمک بزرگی به پوست خود خواهید نمود. نوشیدن آب فراوان در روز پوست شما را شفاف تر و روشن تر می سازد.
ویتامین c یکی از ویتامین هایی است که به ساخت کولاژن کمک شایانی خواهد نمود. کولاژن ماده ای است که چین و چروک های پوست شما را ترمیم می نماید. برای مواد غذایی که سرشار از ویتامین c هستند می توان به پرتغال، لیمو، فلفل دلمه ای، هلو، توت فرنگی، انگور و پیازچه اشاره نمود که مصرف این مواد غذایی به پوست شما طراوات و شادابی خاصی خواهند بخشید.
استرس و نگرانی دشمن زیبایی هستند. تا می توانید سعی کنید از استرس های روزانه و مضر بکاهید. تحقیقات نشان می دهد یکی از عوامل بروز آکنه وجود استرس و نگرانی در زندگی افراد است. نگرانی و اضطراب می توانند در زیبایی شما خدشه وارد نموده و پوست شما را خراب کنند.

چشم ها
چشم های پف کرده زیبایی شما را در یک چشم به هم زدن ضایع نموده و از بین می برد. زمانیکه بدن شما به میزان کافی آب دریافت نکند آب زیر پوست شما به شدت کاهش یافته و جشم های شما حالت پف کرده بنظر می رسد.
یکی دیگر از عواملی که می تواند منجر به پف کردن چشم ها شود نداشتن خواب کافی و مناسب بوده که در از بین بردن زیبایی شما تاثیر گذار خواهد بود. برای پرهیز از داشتن چشم های پف کرده به صورت استاندارد باید 7 تا 9 ساعت در شبانه روز خواب داشته باشید. برای داشتن چهره ای زیبا و جذاب خواب کافی و مناسب یکی از مهمترین عوامل است.
صورت عریض
آیا فکر کردید که سایز سر و صورت شما تغییر نخواهد نمود؟ عرض صورت شما بستگی به اندازه بدنتان دارد. اگر می خواهید صورتتان باریک تر بنظر برسد باید بدن بزرگتر و برعکس برای داشتن ثورت بزرگتر باید با تغییر رژیم غذایی خود بدن کوچکتری داشته باشید.

موها
اولین تغییری که برای زیبایی موهای خود باید انجام دهید این است که هر چند وقت یکبار باید به آررایشگاه رفته و موهای خود را آرایش کنید. کوتاه کردن مو به سرعت و یک چشم به هم زدن زیبایی شما را چند برابر خواهد نمود.
اگر می خواهید موهایی زیبا و براق داشته باشید سعی کنید زیاد موهای خود را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندهید. همچنین استراس و اضطراب عوامل ریزش مو و همچنین تضعیف بنیه موهای شما خواهد بود.
استایل بدن
اگر اضافه وزن دارید به سرعت برای کاهش آن اقدام کنید. اگر کمبود وزن دارید نیز با تغذیه مناسب و رژیم های غذایی چاق کننده به اندام ایده آل خود برسید. اندام مناسب تاثیری صد درصدی در زیبایی شما خواهند داشت.
نگاه کلی
ویتامین های A و B و E شامل آنتی اکسیدان های فراوانی هستند که به شما کمک می کنند پوستی شاداب و جوانتر داشته باشید. ماهی و تخم مرغ نیز سرشار از امگا 3 بوده که برا ناخن ها و پوست شما موثر است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 130
تعداد کل نظرات : 7
تعداد کل آرا: 147
تعداد کل بازدیدها: 45491


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)