چگونه با iPad و iPhone پرینت بگیریم

چگونه با iPad و  iPhone پرینت بگیریم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1395/06/16

ما دو روش برای پرینت گرفتن از iPhone/ipad به شما معرفی می کنیم.

ipad/iphone  ار یک ماشین بازی پیشرفته تر هستند. اگر یک صفحه کلید به آن وصل کنید جایگزین کاملی برای لپ تاپ تان دارید. 

Airprint وسیله ای عالی برای پرینت گرفتن از تلفن های همراه است که در اپل طراحی شده است. این برنامه با نسخه ی به روز رسانی iOS 4.2 معرفی شد و در هر صفحه شماره ها و نکات کلیدی گزینه ی پرینت را زیر Tool | Share and print می بینید.

در mail دکمه ی reply را بزنید و از منو گزینه ی پرینت را انتخاب کنید. 

در Safari در قسمت سمت چپ آدرس بار shortcut را بزنید و پرینت را انتخاب کنید.

 

 

چگونه با iPad و  iPhone پرینت بگیریم

 

 

Airprint با انواع iPad/ iPhone و iPod touch همکاری می کند. البته شما نیاز به Airprint printer دارید که این دو به طور اختصاصی توسط Canon ساخته شده اند. اما هرکدام این ها حالا دستگاه های سازگاری به نسبت کارکرد خود دارند و البته نباید نگران گرانی این محصولات باشید.

آماده سازی آنها کار آسانی است و در دو مرحله انجام می شود. اولین مرحله شامل فرستادن متن برای پرینت می شود. iOS گزینه های پرینتر را باز می کند. select printer را بزنید و دستگاه اینترنت شما را برای دستگاه های سازگار بررسی می کند.

زمانی که آن را پیدا می کند, باید نام پرینتر را بزنید و به صفحه ی تنظیمات پرینتر برگردید و مرحله را کامل کنید. 

حالا می توانید تعیین کنید چند نسخه کپی می خواهید (آیا کپی دو رو می خواهید یا نه) و دکمه ی print را بزنید تا فایل خروجی را دریافت کنید. 

 

 

چگونه با iPad و  iPhone پرینت بگیریم

 

چطور Airprint را به یک پرینتر قدیمی وصل کنیم؟

اگر در سال های اخیر پرینتر خود را خریداری کرده باشید گزینه ی Airprint در آن وجود دارد. نیازی نیست که همین الآن بروید و یک پرینتر جدید بخرید, اما باید بدانید که ممکن است روی پرینتر شما کار نکند. 

 

چطور از طریق PC یا Mac پرینت بگیریم؟

گزینه ی ارزان تری از خریدن پرینتر Airprint وجود دارد اما لازم است هرگاه می خواهید پرینت بگیرید صفحه ی PC و لپ تاپ را آماده بگذارید چرا که متن ها از طریق کامپیوتر شما برای پرینتر فرستاده می شود. 

این روند به این بستگی دارد که شا از کامپیوتر استفاده می کنید یا Mac. این فرایند باید دارای iOS 6.0.1 برای آیپد و آیفون و ویندوز 8 به بالا برای کامپیوتر باشد. پرینتر را به طور معمول نصب کنید و لیستی از پرینتر های جدید را در صفحه ی دستگاه به شما نشان می دهد. از آماده بودن پرینتری که شما می خواهید با آن کار کنید, اطمینان حاصل کرده و از گزینه های منو برای تنظیم دو رو بودن و یا رنگ پرینت استفاده کنید. 

در این مرحله در واقع کامپیوتر شما نقش Airprint را بازی می کند و شما را قادر می سازد تا با استفاده از دساگاه iOS تان پرینت بگیرید. 

اگر نمی توانید گزینه اش را در آیفون یا آیپدتان ببینید باید به قسمت Print dialogues بروید. با باز کردن قسمت control panel, سپس view devices and printers از به اشتراک گذاشته شدن پرینتر توسط کامپیوترتان اطمینان حاصل کنید. به قسمت sharing tab رفته و پرینتر دلخواه تان را علامت بزنید. 

 

چگونه با iPad و  iPhone پرینت بگیریم

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 243
تعداد کل نظرات : 35
تعداد کل آرا: 471
تعداد کل بازدیدها: 231880

نظرات کاربران

*