چگونه با نگاه کردن به دست شخصیت خود را بشناسیم؟

چگونه با نگاه کردن به دست شخصیت خود را بشناسیم؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/07/14

شما در این مقاله یاد می گیرید که چگونه با نگاه کردن به دست خود شخصیت خود یا دیگران را بشناسید.همچنین خواهید دانست که مردم چگونه با شما رفتار می کنند. با توجه به عکس زیر و دست خودتان می توانید این کار را انجام دهید.

↩️ حالت a

نشان می دهد که شما کاملا با اعتماد به نفس، جذاب و نترس هستید. شما اعتماد به نفس و شجاعت کافی برای ریسک کردن را دارید که اگر باهوش باشید می تونید به موفقیت برسید.

 شما رو به جلو حرکت می کنید و تلاشتون برای به دست آوردن چیزهای بزرگ ستودنی هست. شخصیت  و بلند منشی شما، برای کارهای مدیریتی عالیست.

↩️ حالت B

شما متولد شده اید که همیشه اول باشید ! خرد و درایت شما می تواند مشکلات را به راحتی حل کند. بعضا، خوی و اعتماد به نفستان برای رهبری عالی است. جای تعجب نیست که مردم به شما به عنوان رهنما و پاسخ مشکلاتشان نگاه کنند.

اگر احسان می کنید اینجوری نیستید، بدانید شما ژنتیکی این موارد را دارید و باید در خود پرورش بدهید تا بتوانید مدیر، استاد و یا سیاست مدار خوبی شوید.

↩️ حالت C

شما در سخنوری خوب هستید، مردم غالبا به شما رازهاشون رو می گن حتی اگر شما رو نشناسند. توانایی شما در صحبت کردن و گوش دادن باعث میشود که مردم به آسانی به صحبت هاتون گوش بدهند. شما بسیار با اشتیاق و خون گرم و اجتماعی هستید و این خصلت ها در شما از بین نمی رود و باعث میشود مردم دوست داشته باشند با شما کار کنند.

 چگونه با نگاه کردن به دست شخصیت خود را بشناسیم؟

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 9

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 92
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 809
تعداد کل بازدیدها: 198232

نظرات کاربران

*
M
محمد ( 2017-02-27 18:22:40 )
خیلی جالب بود. فکر نمی کردم انگشت ها اینطور با هم تفاوت داشته باشند و شخصیت آدم ها هم اینطور متفاوت باشد.