چگونه بازدید کانال تلگرام را بالا ببریم؟ آموزش جامع افزایش بازدید کانال تلگرام

چگونه بازدید کانال تلگرام را بالا ببریم؟ آموزش جامع افزایش بازدید کانال تلگرام

یکی از نرم افزارهای محبوب پیام رسان در ایران نرم افزار تلگرام(Telegram) است. همانطور که می دانید در این نرم افزار شما می توانید کانال تلگرام درست کنید که امکان یک ارتباط یک طرفه یعنی تنها انتشار محتوا را برای شما میسر می سازد. اما اینکه بتوانید اعضا برای این کانال تلگرام جذب کرده و آن را افزایش دهید، یک چالش است که خود نیازمند تلاش و تکنیک های خاصی است. در ادامه درخصوص روش های افزایش بازدید از کانال تلگرام توضیح داده می شود.

بطور کل شاید بتوان گفت که بهترین روش برای افزایش بازدید از کانال تلگرام استفاده از روش شبکه سازی است یعنی تعداد محدود اعضا خود بتوانند اعضای جدید را جذب کنند. البته این کار زمان بر است و ممکن است به زودی به نتیجه دلخواه تان نرسید.

روش دیگر می تواند استفاده از برنامه ها/نرم افزارهایی باشد که برای شما گروه یابی می کنند. با جستجو در وبسایت هایی مانند کافه بازار می توانید نرم افزارهای گروه یاب تلگرام را جستجو کرده که این نرم افزارها لینک سوپرگروه های تلگرام را در اختیار شما قرار می دهد – سوپر گروه ها گروه های تلگرامی هستند که بیش از 200 عضو دارند و به همین جهت از گروه(group) به سوپر گروه(Supergroup) ارتقا یافته اند. البته این سوپر گروه ها را می توانید با جستجو در تلگرام یا اینترنت نیز بیابید(که البته کمی زمان بر است). بعد از اینکه این برنامه ها را نصب کرده یا از طریق جستجو  سوپر گروه ها را یافتید سعی کنید که در این سوپر گروه ها عضو شوید. توصیه می شود که عضو شدن شما در این سوپر گروه ها بصورت تدریجی باشد. در مرحله بعد سعی کنید پست هایی که در کانال تلگرامی خود منتشر می کنید را در این سوپر گروه ها منتشر کنید. با این کار تعداد زیادی عضو و کاربر تلگرام پست های شما را مشاهده کرده و یا عضو کانال تلگرام شما می شوند.

روش سوم برای افزایش بازدید و اعضای کانال تلگرام می تواند خرید یا مراجعه به وبسایت ها و صاحبان نرم افزارهایی هستند که تعداد زیادی اعضا به کانال تلگرام شما وارد می کنند. البته اکثر این نرم افزارها یا وبسایت ها کاربران جعلی یا شماره های مجازی را در اختیار قرار می دهند ولی تعدادی از آنها نیز مدعی هستند که کاربران تلگرامی که در اختیار شما قرار می دهند، واقعی و ایرانی هستند.

همچنین وبسایت هایی هستند که به معرفی کانال ها و گروه های تلگرامی می پردازند و مرجعی برای ثبت کانال ها و گروه های تلگرامی هستند. معمولا معرفی کانال ها و گروه های تلگرامی که به منظور افزایش بازدید از کانال تلگرام صورت می پذیرد به دو صورت رایگان و پولی انجام می شود. که در حالتیکه شما پولی بابت نمایش کانال می پردازید، کانال شما در فهرست کانال های تلگرام این وبسایت ها بهتر و بیشتر دیده می شود. نمونه ای از این وبسایت ها Telegramchanel و canal-telegram هستند.

همچنین شما می توانید از ربات های افزایش اعضا(ممبر) و بازدید کانال تلگرامی نیز استفاده کنید که شیوه کار آنها را می توانید با کمی جستجو در اینترنت مشاهده کنید. برای نمونه ربات bazdidgir با تبادل بازدید از کانال کار می کند بطوریکه شما با مشاهده پست های دیگر کانال ها سکه دریافت کرده و پس از دریافت مقدار معینی سکه(24 سکه برای 20 بازدید تلگرام) می توانید پست خود را در دیگر کانال ها منتشر کنید. شیوه کار با این ربات بسیار ساده است و توضیحات آن به زبان فارسی.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.3
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 173
تعداد کل آرا: 2575
تعداد کل بازدیدها: 626804


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)