چگونه التهاب در کلیه را درمان کنیم؟ روش های معالجه التهاب کلیه

چگونه التهاب در کلیه را درمان کنیم؟ روش های معالجه التهاب کلیه
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/11

به دلایل مختلف انسان می تواند دچار التهاب کلیه و یا عفونت های کلیوی شود. این بیماری جدی می باشد و سبب از بین رفتن فعالیت کلیه ها می شود، کسانی که در کلیه های خود دچار التهاب می باشد احساس درد در شکم و پهلوی خود دارند.

التهاب در کیله می توان علائمی چون حالت تهوع، افزایش دمای بدن، سر درد، و لرزش در انسان را داشته باشد. همچنین در افرادی که دارای التهاب کلیه است در موقعی که می خواهند دستشویی بروند و یا ادرار دارند، دچار درد، سوزش، و ... می شوند که از علائم ناخوشایند التهاب در کلیه می باشد. برای پیشگیری از التهاب کلیه ها، و یا کاهش درد کلیه ها لازم است به دکتر مراجعه شود.

التهاب در کلیه های، سبب سرد شدن بدن و یا کاهش دمای آن و نیز ضعف سیستم ایمنی بدن می گردد.

شما می توانید به وسیله، روش های طبیعی و خانگی التهاب کلیه ها را از بین ببرید، از روش های زیر برای از بین بردن التهاب کلیه استفاده کنید.

1- روش اول: دمنوش کاکل ذرت

با دم کردن چای کاکل ذرت، می توانید به دفع میکروب و عفونت از کلیه ها کمک کرد. و همچنین سبب از بین رفتن التهاب کلیه، و کاهش فشار خون شوید، برای این کار یک قاشق خوراکی، کاکل ذرت را با یک استکان آب جوش مخلوط کنید، و بگذارید تا به مدت 20 دقیقه دم بکشد، بعد از اینکه دمنوش حاضر شد، از دمنوش هر دو ساعت یکبار به اندازه دو قاشق غذا خوری میل کنید.

2- روش دوم: دمنوش آرکتواستافیلوس

دمنوش آرکتواستافیلوس دارای خاصیت ضد باکتریایی، ضد عفونی کننده و ضد اسهال و ضد التهاب می باشد. برای دم کردن این دمنوش، به اندازه یک قاشق غذاخوری گل گیاه آرکتواستافیلوس را با یک استکان آب به مدت نیم ساعت دم کنید. از این دمنوش روی سه بار میل کنید. معالجه را تا زمانی که به مقدار 250 گرم از گیاه آرکتواستافیلوس مصرف کردید، ادامه دهید.

3- روش سوم: دمنوش گل رز

علئم و و نشانه های التهاب کلیه به صورت علائم سیستیت مشاهده می شود. برای از بین بردن این علائم و نشانه ها استفاده از دمنوش گل رز بسیار مفید می باشد.

4- روش چهارم:

برای از بین بردن علائم پیلونفریت لازم است، پنج بخش تخم کتان، دو بخش پوست کنده شده بلوط، نیاز است. برگه این گیاهان را خرد کنید، و به صورت ریز شده با هم مخلوط کنید و خوب به هم بزنید، از این مخلوط به اندازه یک قاشق غذاخوری بردارید و بر آن دو استکان آب جوش اضافه نمائید، و به مدت دو ساعت در مکان گرم و جوش نگه دارید، تا دم بکشد، از این دمنوش روزی دو استکان میل کنید، دوره درمان به به صورت یک ماه کامل انجام دهید.

5- روش پنجم:

به مقدار مساوی از گل رز، ریشه های گل و ساقه هایش، و همچنین گل پای خر، گل بنفش سه رنگ، خرد کرده و با هم مخلوط کنید. و به اندازه یک قاشق غذاخوری از این مخلوط را با یک استکان آب جوش مخلوط کرده و آن را دم کنید، و هر بار به مقدار نصف استکان از آن مصرف کنید، از این مخلوط می توانید 8 بار استفاده کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 2999
تعداد کل بازدیدها: 276359

نظرات کاربران

*