چگونه از رژلب استفاده کنیم؟ خطاهای رایج در استفاده از رژلب

چگونه از رژلب استفاده کنیم؟ خطاهای رایج در استفاده از رژلب

با اینکه رژلب زدن کاری است که بسیاری از بانوان و خانم ها به خوبی آن را انجام می دهند، ولی ممکن است، در برخی مواقع در اثر بی احتیاطی و یا غفلت اشتباهاتی رخ دهد. از این رو،در این مطلب شما را به چند مورد از خطاهایی که در موقع رژلب زدن با آن برخورد می کنید، آشنا می کنیم و راه های برطرف کردن آنها را معرفی می کنیم.

رژلب زدن شاید به نظر خیلی ساده و ابتدایی بیاد، اما بسیاری از بانوان در موقع استفاده از رژلب با مشکلاتی مواجه می شوند، که این مشکلات گاهی می توان به ناراحتی و اعصاب تلخی هم منجر شود، مشکلاتی مانند مالیده شدن رژلب به دندان، مالیدن شدن رژلب به استکان و یا لیوان در موقع چای و آب خوردن و ... می باشد. از این رو در این یادداشت شما را به روش های برخورد صحیح و حل این مشکلات در موقع کشیدن رژلب اشنا می کنیم.

آیا در ارتباط با رژلب شرایط ناخوشایندی را تجربه کرده اید؟ آیا رژلب شما هم به دندان ها و یا انگشتانتان می چسبد؟ و یا اینکه بر روی لبانتان خشک نمی شود؟ اگر با این مشکلات درگیر می باشید، پس بهتر است همراه ما باشید.

در این مطلب، ما روش هایی را برای حل مشکلات کوچک که خانم ها در موقع استفاده از رژلب با آن درگیر هستند، را تقدیم شما می کنیم:

1- استفاده از ژرلب موجب خشکی لب می شود؛

استفاده از رژلب های مایع و مات، موجب ایجاد خشکی در لب می شود. برای اینکه این مشکل را از بین ببرید، قبل از رژ زدن ابتدا به لب هایتان کمی عسل بمالید، و چند دقیقه صبر کنید، سپس رژلب بزنید.

2- اگر به دندان هایتان رژلب خورد؛

بعد از کشیدن رژلب، لب هایتان را به شکل O در آورده و سپس انگشت اشاره خود را به دهانتان فرو کنید. لب هایتان را که بستید، انگشت خود را از دهانتان خارج کنید، به این روش اضافه روژ لب به انگشت تان کشیده می شود.

3- اگر موقع آب خوردن و یا چای خود رژلب به استکان مالیده می شود

در این صورت قبل از اینکه لب هایتان را به استکان نزدیک کنید، ابتدا لب های خود را به زبان بلیسید.

4- اگر رژلب، از خط لب خارج شد؛

اگر دنبال یک رژلب خوب می گردید که زیاد مشخص نباشه، رنگی همانند رنگ لب انتخاب کنید. اما اگر می خواهید رنگ پخش نشود و از خط لب بیرون نزد، رژلب را کمی روشنتر انتخاب کنید. اما اگر لب هایتان به صورت بی حال و پژمرده دیده می شود، روژ لب های به رنگ گیلاس و یا مرجان را انتخاب کنید. و اگر به صورت طبیعی صاحب لب های قرمز رنگی هستید، رژلب نارنجی متمایل به قرمزی و یا از رژلب صورتی گرم استفاده کنید.

بسیار مهم می باشد که از چه رژلبی استفاده کنیم و صورتی جذاب و زیبا داشته باشیم، اما در کنار استفاده از رژلب های خوب و متناسب با چهره باید نکات و مهارت های زیری که در رژلب زدن باید رعایت کرد را هم نظر داشته باشیم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 242
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)