چگونه از حاملگی خود باخبر شویم؟ تشخیص حاملگی با تست خمیردندان

چگونه از حاملگی خود باخبر شویم؟ تشخیص حاملگی با تست خمیردندان

حاملگی و حامله شدن جزو لاینفک زندگی خانمها است و معمولا هم خانمهائی که می خواهند باردار شوند وهم خانمهائی که ترس از باردار شدن دارند، دارای استرس تشخیص حاملگی هستند. امروزه تستهای بسیار حساسی جهت استفاده برای تشخیص حاملگی در منزل ابداع شده اند که اگر بدرستی استفاده شوند خیلی کمک کننده خواهند بود.

بسیاری از خانم ها به دنبال پیدا کردن راهی مطمئن برای تشخیص باردار بودن و یا نبودن هستند، برخی از خانم ها بسیار عجول هستند و یا امکان رفتن به ازمایشگاه را ندارند، لذا می خواهند زود از نتیجه بارداری خود با خبر شوند، و بدانند که ایا به زودی مادر خواهند شد و یا نه؟ اما برای تشخیص باداری علاوه بر انجام آزامایش، روش های مختلفی وجود دارد، که گاهی موحب گیجی و سر درگمی هم میشود.

اما اخیرا، در دنیا مجازی در میان بانوان تست جدید انتشار یافته که به وسیله ان زنان می توانند بارداری خود را متوجه شوند. زنان برای اینکه متوجه حامله بودن و یا نبودن شوند از تست خمیر دندان می توانند، استفاده کنند.

البته باید گفت که هنوز دلیل علمی برای درستی این تست وجود ندارد. اما زنانی که این تست را انجام داده اند، گفته اند که جواب تست درست بوده است.

حتی برخی از خانم ها نظرات خود را درباره این تست به اشتراک گذاشته اند. این خانم ها گفته اند که نمی دانند این تست چگونه نتیجه را مشخص می کند ولی جواب تست در مورد آنها درست بوده است.

و اما تست خمیر دندان چگونه است:

- در یک ظرف کوچک به مقدار زیاد خمیر دندان بریزید، سپس بر روی آن به مقدار چند قطره ادرار اضافه کنید، اگر حامله باشید رنگ خمیر دندان تغییر می کند و حتی می تواند کف هم کند ولی اگر حامله نباشید، رنگ خمیر دندان به شکل اول باقی خواهد ماند.

استفاده از تست های مختلف بارداری، در میان زنان مرسوم است، اما در برخی از مواقع انسان در موقعیتی است که امکان استفاده از ابزارهایی مانند چک بیبی و غیره را ندارد. لذا از این رو، تست خمیر دندان، تستی است که به راحتی و بدون هزینه می تواند نتیجه را با شما بگوید، البته همانطور که گفته شد، هیچ دلیل علمی ندارد، ولی در برخی از موارد می تواند راه گشا باشد.

امروزه دسترسی به انواع راه های پیشگیری از بارداری و از طرف دیگر وجود آزمایشات و تست های تشخیص بارداری، به زن و شوهر این امکان را می دهد که با داشتن بارداری های برنامه ریزی شده و نیز کنترل صحیح بارداری، از خطرات تهدیدکننده سلامت خانواده در امان باشند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 405
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)