چگونه اتاق کارتان را مرتب کنید

چگونه اتاق کارتان را مرتب کنید

باتوجه به نکات هوشمدانه Lisa Zaslow ، اتاق کارتان را به یک اتاق الهام بخش هنری تبدیل کنید.

1. لوازم جداگانه

به منظور نگه داری لوازم ضروری در کنار یکدیگر برای هر پروژه یک فضای کوچک، سطل زباله یا کشو تعیین کنید. اگر فضای کافی دارید یک میز کار مناسب که دارای فضای کافی باشد و همه وسابل را به راحتی در دسترس تان قرار دهد را تهییه کنید.

2. وسایتان را یک جا جمع کنید

هر اتاقی میتواند به یک اتاق کار تبدیل شود درصورتی که لوازم و وسایل ابزار کار شما در یک  محفظه یا یک جعبه قرار گیرند. برای مرتب بودن اتاق کار، هنگامی که از ابزارکار استفاده نمی کنید، می توانید جعبه را یک گوشه اتاق قرار دهید.

3. به صورت عمودی مرتب کنبد

اشیا و ابزار را روی یکدیگر قرار دهید و برای دسترسی داشتن به آنها یک جعبه ابزار بالای میز کارتان قرار دهید. همانطور که در حال افزایش وسایل یا اعمال تغییر مورد دلخواه تان در اتاق هستید، وسایل درون قفسه ها و کشوها را باتوجه به نیازهایتان منظم کنید.

4.امکان دسترسی آسان را فراهم کنید

یک صندلی چرخدار تهیه کنید و برای دسترسی راحت تر به مداد و خودکار یا ابزار دیگر صندلی را در یک نقطه مناسبی از دفتر کارتان قرار دهید.

5.فضاهای خالی را ترک کنید

قرار دادن پروژه های نیمه تمام در محل هایی که از افق دیدتان خارج هستند ممکن است باعث شود که آن ها فراموش شوند و روی هم انباشت شوند. در عوض، اختصاص دادن فضای قابل مشاهده برای پروژه های در حال انجام به شما حس ادامه ی کار را القا می کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 148
تعداد کل نظرات : 24
تعداد کل آرا: 1224
تعداد کل بازدیدها: 134297
چگونه اتاق کارتان را مرتب کنید
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0
loading...


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)