چگونه آکنه و جوش صورت را از بین ببریم؟ روش ساده و خانگی درمان آکنه صورت

چگونه آکنه و جوش صورت را از بین ببریم؟ روش ساده و خانگی درمان آکنه صورت

همه انسان ها در طول زندگی خود با جوش و اکنه درگیر می شوند و آنها را این مشکل پوستی دچار نارحتی قرار می گیرند در حالی که با روش خانگی و ساده به راحتی می توان اکنه و جوش را درمان کرد. در این یادداشت ما روش درمان اکنه به وسیله اسپرین را تقدیم شما می کنیم.

اکنه و جوش یکی از مشکلات پوستی می باشد، که بسیاری از مردم به ویژه در دوران بلوغ و سن جوانی با آن دست به گریبان می شوند. که در صورت عفونت کردن می تواند دردناک باشد. جوش و یا اکنه زمانی در انسان رخ می دهد که فولیکول های مو در اثر تجمع چربی و سلول پوستی مرده در آن پر می شود. آکنه معمولا در نواحی صورت، گردن، قفسه سینه، شانه ها و ... به وجود می آید.

آکنه می تواند ناراحت کننده باشد، زخم ها و جای جوش به آرامی بهبود پیدا می کنند و قبل از بهبود کامل جوش های قبلی جوش دیگری برروی پوست ظاهر می شود. بسته به شدت آکنه می تواند باعث مشکلات عصبی، استرس و ناراحتی و همچنین باعث زخم های پوستی شود.

در برخی از مواد تعداد آکنه ها و جوش ها بر روی صورت به قدری زیاد می شود، که انسان دوست ندارد از خانه خارج شود. برای از بین بردن این مشکل می توان در خانه و به روش خانگی استفاده کرد. روش های قدیمی و سنتی که برای از بین بردن اکنه استفاده می شده بسیار ساده و تاثیر گذار می باشد.

از این رو، در این مطلب راه و روش ساده و خانگی برای درمان آکنه را به شما معرفی می کنیم. که به راحتی میتونین توی خونه انجام بدین و برای درمان جوش های پوستیتون ازشون استفاده کنید. راهکاری که ارائه میشه کاربردی هست.

تنها وسیله ای که برای از بین بردن آکنه به روش خانگی و ساده مورد نیاز است آسپرین می باشد.

یک عدد آسپرین را له کنید. با چند قطره آب مخلوط کنید. که ترکیبی ماسه ای و غلیظ بدست می آید. ترکیب بدست آمده را بر روی آکنه بمالید. 15 دقیقه صبر کنید و سپس آن را بشورید. اگر آسپرین بیشتر بر روی پوست شما باقی بماند احتمال دارد وارد خونتان شود. پس دقت کنید.

با انجام این کار، در کمترین زمان کوچک شدن و خشک شدن آکنه را مشاهده خواهید کرد.

اگر چه روش درمان اکنه و جوش بسیار راحت و اسان می باشد، با این حال بسیاری از افراد خود را درگیر آن می کنند و با دستکاری ان و ... موجب می شوند که نه تنها بهبود آکنه با تاخیر مواجه شود بلکه موجب الده شدن و عوفنت ان نیز می شوند پس بهتر این است که نگذارید این جوش های مزاحم بر زندگی روزمره شما تاثیر بگذارد. بهتر بدانید که این مشکل بسیار شایع است و برای هر فردی پیش می آید. فراموش نکنید که اطرافیان شما هم این را می دانند. پس سعی کنید با بی اهمیت جلوه دادن موضوع و اعتماد به نفس کامل، به زندگی روزمره خود ادامه دهید. شاید این طور زودتر هم بتوانید روی این جوش های مزاحم را کم کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 780
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 1523
تعداد کل بازدیدها: 60692


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)