چگونه آنتن دهی گوشی خود را افزایش دهیم؟

چگونه آنتن دهی گوشی خود را افزایش دهیم؟

برای بسیاری از ما پیش آمده که از آنتن دهی گوشی خود ناراضی بود ه ایم، و در شرایطی که نیاز مند تماس گیری بوده ایم، آنتن گوشی ما برای ما درد سر ایجاد کرده. را ه هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان آنتن گوشی خود را تقویت کنیم. در این مطلب سعی داریم به چند روش برای افزایش آنتن گوشی اشاره کنیم.

برای افزایش آنتن دهی گوشی  و تقویت آنتن می توان از چند روش استفاده کرد:

  • ارتفاع خود را افزایش دهید: سیگنال معمولا در ارتفاع بالا، قدرت بیشتری دارند. بنابراین همواره سعی کنید در ارتفاع بالا قرار بگیرید

 

  • برداشتن موانع سر راه: برج ها و ساختمان های بلند می توانند موانعی بر سر راه سیگنال ها باشند، بنابراین همواره سعی کنید در کنار پنجره و مکان هایی که مانعی بر سر راه شما قرار ندارد بایستید.

 

  • خاموش کردن وسایل الکترونیکی: وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون، لپ تاپ و مودم، امواج خاص خود را دارند و این مسئله باعث می شود که ام.اج این دستگاه ها با گوشی شما تداخل پیدا کند و آنتن دهی شما را ضعیف کند.

 

شما همچنین می توانید با خاموش کردن بلوتوث و وای فای خود سیگنال بیشتری دریافت کنید

  • تغییردادن شبکه تلفن به 2g: اگر آنتن گوشی شما بر روی 3g یا 4g قرار دارد و از دکل های این آنتن ها درور هستید، گوشی شما با مشکل کمبود آنتن مواجه خواهد بود. بنابراین سعی کنید آنتن گوشی خود را در حالت 2g قرار دهید
  • دستگاه های تقویت آنتن موبایل: این دستگاه ها با تقویت سیگنال های ضعیف در یک فرکانس مشخص، باعث تقویت سیگنال ها می شوند. از این دستگاه ها می توان در محیط هایی که ضعف آنتن دهی دارند مورد استفاده قرار می گیرند
  • اپراتور تلفن همراه: اگر احساس می کنید، اپراتوری که از آن استفاده می کنید در محل زندگی شما، نمی نواند آنتن دهی مناسبی به شما بدهد، به شما پیشنهاد می کنیم از اپرا تور دیگری استفاده کنید.

با استفاده از این نکات می توانید مشکل آنتن دهی گوشی خود را حل کنید و آنتن دهی آن را تقویت کنید

با استفاده از این نکات می توانید، آنتن دهی گوشی خود را افزایش دهید و این مشکل را رفع کنید البته نرم افزار هایی در مارکت وجود دارند که با استفاد از آن ها نیز می توانید آنتن دهی گوشی خود را افزایش دهید. در قسمت پایین لینک دانلود برخی از این اپلیکیشن ها را برای شما قرار داده ایم:

Network Signal Speed Booster

Signal booster 3G 4G

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 603
تعداد کل نظرات : 432
تعداد کل آرا: 2978
تعداد کل بازدیدها: 285407


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)