چه کارهایی را نباید بعد از تصادف انجام دهیم؟ (2)

چه کارهایی را نباید بعد از تصادف انجام دهیم؟ (2)

شما در حال سفری آرام از اتوبان هستید، زمانی که ناگهان خودتان را در حال نابینا شدن توسط نورهای قوی خودرویی از سمتی نابجا در جاده که در حال برخورد با شماست، می‌یابید، نوایی را با خودتان زمزمه می‌کنید. در عرض چند دقیقه شما با ماشین دیگری تصادف کرده‌اید.

فراموش کردن نگه‌داری بک برگ از اطلاعات

تا زمانی که درانتظار رسیدن پلیس هستید، تمام اطلاعات مربوط به محل تصادف را جمع‌آوری کنید. شامل اسامی، آدرس و شماره تلفن تمام افراد این حادثه و شاهدان و سایر افراد درگیر در تصادف می‌باشد. همچنین شما نیاز به ایجاد یادداشتی از موارد زیر دارید:

زمان و تاریخ تصادف

مشخصات وسیله نقلیه شامل مدل، رنگ و شماره ثبت خوردو

آب و هوا و دید

سیر کامل اتفاقات قبل از حادثه، شامل کروکی از وضعیت وسایل نقلیه، سرعت هر یک از طرفین درگیر رانندگی و صحنه کامل تصادف.

جزئیات بیمه نامه راننده دیگر شامل نام، شماره و شماره بیمه نامه شرکت بیمه.

آسیب به وسایل نقلیه و جراحات در صورت وجود

جزئیات در مورد افسر تحقیق و شماره گزارش پلیس.

هنگامی که افسر تحقیق نیز این اطلات را ثبت می‌کند، بهتر است که خودتان یک ثبت شخصی از این اطلاعات را داشته باشید که زمانی که تقاضای بیمه دارید، کمکتان کند. همرا با یادداشت‌های جزئیات، شما همچنین می‌توانید سعی به انداختن تعدادی عکس از تصادف نمایید.

فراموش کردن وکیل‌تان

فورا بعد از تصادف با وکیل‌تان تماس بگیرید. او شما را از آنچه که در آن موقعیت نیاز است تا انجام دهید، آگاه می‌کند. ضمنا، بدون اجازه وکیل‌تان اجازه ثبت اظهارات را ندهید. همچنین مهم است که هیچ نوشته‌ای را برای پرونده یا اظهارات گفته شده برای آژانس بیمه راننده دیگر را امضا نکنید. صبر کنید تا زمانی که با یک وکیل که اطلاعاتی را ارائه خواهد کرد و از حقوق شما دفاع کند مشورت کنید.

عدم موفقیت در آگاه ساختن شرکت بیمه‌تان

در اولین فرصت شرکت بیمه‌تان را آگاه کنید. این به این علت است که بسیاری از اسناد بیمه محدودیت زمانی مشخصی دارند که شرکت باید بعد از تصادف اطلاع داشته  باشد.. این مهم است که قبل از درگیر شدن در تصادف بیمه‌تان را چک کنید. این به شما کمک خواهد کرد که برگه‌ای را نگه دارید که آیا بیمه وسیله نقلیه عواید پزشکی را پوشش می‌دهد یا نه. همچنین شما ملزم به ارائه جزئیات کامل از حادثه به همراه تاریخ و زمان هستید.

نپذیرفتن درمان پزشکی

اگر ‌که تصادف بزرگ است که دارای مصدوم است، افراد تمایل دارند که کمک‌های پزشکی در دسترس را نادیده بگیرند. با این حال، مخصوصا برخی از صدمات فورا بعد از تصادف، آشکار نیستند. بهتر است که برای جلوگیری از هرگونه شدت داخلی یا سایر صدمات، توسط یک پزشک معاینه شوید. این نه‌تنها برای سلامتی شما بسیار مهم است بلکه رسید درمان پزشکی نیز در روند تسویه کمک خواهد کرد.

یک‌بار که در خانه هستید، تمام اسناد مربوط به تصادف شامل شماره دعوی، اسناد مربوط به دعوی، شماره تلفن راننده، گواهی و رسید مخارج که ممکن است شما بعد از تصادف متحمل شده باشید را مرتب نمایید.

این فهرست کارهایی که هنگام تصادف باید از آن‌ها اجتناب کنید در زمان اضطرار  به شما کمک کند. گرچه، بهتر است که بعضی چیزها مانند تلفن همراه، کارت فوریت‌های پزشکی، شماره‌های مخاطب ضروری، جعبه کمک های اولیه، چراغ اضطراری، کاغذ و قلم و یک دوربین قابل استفاده (در صورت امکان) را قبل از این‌که به جاده بزنید در جعبه کمک‌های اولیه نگه‌دارید. این جعبه کمک‌های اولیه در موردی که شما درگیر تصادف شده‌اید به شما کمک خواهد کرد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.7
sigmaمجموع آرا: 9

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 115
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 1037
تعداد کل بازدیدها: 50296


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)