چه غذاهایی میل جنسی را در مردان کاهش می دهد

چه غذاهایی میل جنسی را در مردان کاهش می دهد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/05/13

میل جنسی در مردان می تواند تحت تاثیر عوامل بسیار عوامل بسیار مهم در رژیم غذایی می‌تواند تأثیر مستقیم بر روی میل جنسی آقایان داشته باشد در مقاله‌ای که پیش روی شماست در مورد تاثیرات غذا و رژیم غذایی بر روی میل جنسی آقایان صحبت می کنیم با ما همراه شوید.

دانشمندان بر این باور هستند که کمبود ویتامین‌های گروه b می‌تواند ارتباط مستقیمی با کمبود میل جنسی داشته باشد همچنین کمبود زینک یا روی می‌تواند بر روی تستسترون تاثیر گذار بوده و بر روی هورمون ها تاثیرات منفی داشته باشد برای اینکه میل جنسی شما همیشه سالم باشد سعی کنید میوه و سبزیجات مصرف کنید که ویتامین آ و همچنین در کنار این ها اسیدهای چرب امگا ۳ مصرف کنید.

در نقطه مقابل این مورد غذاهایی وجود دارد که می‌تواند نتیجه معکوس بر روی جنسی آقایان داشته باشد در این مقاله به معرفی این مواد غذایی می‌پردازیم.

 لبنیات

بسیار زیادی میل جنسی آقایان را خراب کند معده تحمل لاکتوز را ندارد از خوردن لبنیات آن هم در نیمه های شب میان نزدیک به ساعت های خواب خودداری کنید

بسیاری از آقایان تحمل لبنیات را در ساعت‌های پایانی روز ندارد و می‌تواند بر روی میل جنسی آنها تاثیرات مخربی داشته باشد به همین منظور به شما نیز توصیه می‌کنیم از خوردن لبنیات تا حد امکان در وعده غذایی که بعد از شام میل کنید پرهیز کنید.

چه غذاهایی میل جنسی را در مردان کاهش می دهد

 

پاپ کورن

پاپ کورن های آماده حاوی اسید پرفلووروکاتانیک هستند که ایجاد اختلال در غدد درون ریز می شوند و می توانند سطح تستسترون را در آقایان مورد تاثیر قرار دهندک کن های آماده یکی از انواع مواد غذایی هستند که می‌تواند تاثیرات منفی بر روی میل جنسی آقایان داشته باشد ذرتهای نمکی نیز از این دسته خواهند بود.

در نظر داشته باشید که این نوع مواد شیمیایی می‌تواند بر روی همسرتان نیز تاثیر گذار باشد. دانشمندان نشان می‌دهند که اسید پرفلووروکاتانیک می‌تواند بر روی باروری زنان نیز تاثیرات منفی داشته باشد.

 

توت فرنگی غیر ارگانیک

مواد غذایی که سطح بالایی ها را در خود دارند می‌تواند برای میل جنسی آقایان مضر باشد توت فرنگی در میان این میوه ها بیشترین و بالاترین ستاره گشا را در خود دارد. 

 

نعنا

نعنا از تمام این ویژگی‌ها که بگذریم نعنا می‌تواند بر روی میل جنسی آقایان تاثیراتی منفی داشته باشد به همین منظور از نوشیدن چای نعنایی خودداری کنید یکی از با خاصیت ترین سبزی های موجود است نفخ معده را از بین برده سوزش سر دل را بهبود می بخشد و همچنین می تواند بوی بد دهان را کاهش دهد.

 

میگو

کالری پایینی دارد و سرشار از پروتئین است و همچنین در میان دیگر مواد دریایی نسبت به پایینی دارد اما برای زندگی جنسی شما گزینه مناسبی نیست  برای اینکه میگو ها رنگ خود را از دست بدهند ماده بر روی آنها می شود که این ماده آقایان کاهش میدهد.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 948
تعداد کل بازدیدها: 772825

نظرات کاربران

*