چه رابطه ای بین گروه خونی و شخصیت ما وجود دارد؟

چه رابطه ای بین گروه خونی و شخصیت ما وجود دارد؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/26

شخصیت ما به چیز های مختلفی ربط دارد که در این مقاله به رابطه ی شخصیت خود و گروه خونی می پردازیم.

ویژگی های شخصیتی گروه خونی o

این گروه از افراد دارای ژنی در بدن هستند که به آنها قدرت تحمل مشکلات، اعتماد به نفس، شهامت و خوش بینی می بخشد. افراد این گروه خود را باور دارند و به خود اهمیت فراوان می دهند. علت این امر آن است که گروه O قدیمی ترین گروه خونی افراد جهان است و اجداد این گروه به ورزش، شکار، حمله به حیوانات و مقاومت در برابر مشکلات عادت داشته اند و این عادت به افراد بعدی این گروه منتقل شده است. 
به هر حال افراد این گروه خونی، افرادی مصمم، کوشا، جدی، قاطع و پابرجا هستند و اگر تحقیق کنید خواهید دید که بسیاری از سیاستمداران فعلی جهان در گروه خونی O قرار دارند. 


ساختار شخصیتی گروه A

اینها از خوردن سبزی لذت می برند و دارای دستگاه هاضمه ی بسیار ظریف هستند. سیستم دفاعی آنان با جایی که در آن زندگی می کنند خوب همسانی پیدا می کند. در برابر حوادث روحی مثل استرس ها و ناراحتی های فکری با آرام کردن درون خود خوب مقاومت می نمایند و افرادی فعال وسازنده ای به شمار می آیند افراد این گروه در معرض ابتلا به استرس ها قرار دارند و بهترین راه درمان استرس در افراد این گروه استفاده از ورزش یوگا است. به طور کلی ورزش های سبک برای افراد این گروه بسیار مفید است. احترام دیگرا را رعایت می کنند و خاطره ی خوبی از خود در سایر افراد باقی می گذارند. . نخستین افراد این گروه از بدو پیدایش انسان در کره زمین افرادی باهوش ، حساس و باشوق بودند و قادر بودند با حوادث محیط خود مبارزه کنند. این افراد در مواقع حساس می توانند به خوبی تصمیم بگیرند وخوب وصحیح عمل کنند.

همچنین آن ها قادرند که در مواقع سخت و استراب و هیجان خود را به خوبی کنترل کنند اما وقتی هیجان وناراحتی آن ها از حد فراتر رود این افراد منفجر می شوند افراد این گروه نمی توانند برای کار هایی که به مدریت دقیق نیاز دارد نامزد های مناسبی باشند در حالی که افراد گروهo دارای این صلاحیت هستند.

ساختار شخصیتی گروه خونی B

در برابر برخوردبا حوادث می توانند بلافاصله تغییر وضع داده و خود را با شرایط زمان و مکان هم آهنگ کنند این به آن معنا نیست که در فکر خود پا برجا نیستند بلکه منظور آن است که می توانند با هر تغییری هماهنگ شده و خود را از برخورد با مشکلات در امان نگه دارند.افراد گروه B قادرند در مقابل بسیاری از بیماری های شایع مقاومت و پایداری کنند.حتی اگر بیماری های قلبی و سرطانی هم بگیرند باز هم عمر بیشتری می توانند داشته باشند. 
این افراد در مقابل بیماری ها مقاومت بیشتری نشان می دهند و کمتر از سایر گروه ها بیمار می شوند. کارهای روزمره را با نهایت دقت و نظم انجام می دهند. بهره وری از ورزش و خوردن غذای فراوان برایشان مفید است.شرایط زندگی برای این افراد راحت تر است. کمتر دچار برخوردهای ناراحت کننده می شوند؛ به خوبی می توانند نظرات دیگران را درک کنند. 

انرژی های مختلفی که در بدن آنها وجود دارد موافق و موازی هم می باشند و به همین جهت این افراد کمتر دچار بیماری می شوند.خواص گروه خونی B داشتن زندگی منظم و آرام است. 

ساختار شخصیتی گروه خونیAB

وجه مشخصه این گروه همراه شدن خواص وشخصیت های گروه A و B با هم است. وجه مشخصه این گروه همراه شدن خواص و شخصیت های گروه A وB با هم است. قابلیت تغییر شرایط بدنی با تغییر یافتن عوامل خارجی را داشته، دستگاه هاضمه حساس و ضعیفی دارند. سیستم دفاعی آنها مقاومت کمی دارد و می توانند با استفاده از ورزش به استرس ها و ناراحتی های محیطی پاسخ دهند.خلاقیت در این افراد وجود دارد. آنها در همان مراحل اولیه استرس به آن جواب می دهند و آن را از سر می گذرانند. در افراد این گروه عشق به معنای واقعی وجود دارد.

این افراد مهربان، خوش خلق، خلیق وآرام هستند. میل به نصیحت کردن وراهنمایی مردم در آنها زیاد است و بسیاری از آنها هر کاری از دستشان بر می آید برای کمک به دیگران انجام می دهند. سیستم دفاعی آنها ضعیف بوده و در برابر میکروب ها وویروس ها از خود مقاومت زیادی بروز نمی دهند. افراد گروه ABبه خاطرمهربانی و خوش قلبی، همیشه خیر و خوبی مردم را می خواهند و همه را به صلح و آرامش دعوت می کنند. بسیاری از درمان گر ها و کسانی که روی انرژی در مانی کار می کنند دارای گروه خونی ABمی باشند. 30تا40 درصد از میلیونر ها از گروه خونی B هستند. بسیاری از مقامات واشخاص سطح بالا در جهان در گروه خونی B قرار دارند. افراد این گروه دارای تعادل چشمگیر و هماهنگی اعمال بدن هستند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 6

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 92
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 809
تعداد کل بازدیدها: 198238

نظرات کاربران

*