چند راهکار برای داشتن یک ازدواج موفق؛ به همراه فیلم آموزشی

 چند راهکار برای داشتن یک  ازدواج موفق؛ به همراه فیلم آموزشی

ازدواج یکی از بزرگترین تصمیم ها در زندگی هر فردی است. مطمئنا در گرفتن تصمیمی به این حد مهم، باید تمام جوانب کار را سنجید. نکاتی وجود دارد که قبل از متاهل شدن حتما باید آن ها را در نظر گرفت تا بتوان رابطه دوستانه و بر مبنای صداقتی را با همسر خود تشکیل داد.

سوالی که همواره پیش روی افراد است این است که چگونه ازدواج موفقی داشته باشیم؟

در این مقاله قصد داریم به چند نکته مهم در مورد ازدواج که حتما باید آن را در نظر بگیرید، اشاره کنیم.

در فیلمی که در این مقاله برای شما قرار داده ایم به چند نکته مهم در مورد ازدواج اشاره شده. این فیلم به زبان انگیلیسی است، به این دلیل توضیحاتی در مورد آن نیز برای شما ارائه کرده ایم.

نکته 1

ذهنیت زندگی مشترک:  بسیاری از ازدواج هایی که ناموفق می شوند، به این دلیل است که یکی از طرفین به و یا هردو عملکرد انفرادی دارند و کاری انجام می دهند که از تاثیر آن بر روی همسر خود، غافلند. دو طرف باید همواره منافع "ما" را در نظر بگیرند. زمانی که می خواهید تصمیمات مهم مانند تغییر شغل و تغییر محل زندگی در زندگی بگیرید باید شرایط پارتنر (Partner) خود را در نظر بگیرید.

  چند راهکار برای داشتن یک  ازدواج موفق؛ به همراه فیلم آموزشی

نکته 2

بیشتر بدهید تا بیشتر بگیرید:  اگر در رابطه خود فقط به همسر محبت بدهید و یا فقط محبیت دریافت کنید، این رابطه نمی تواند موفق باشد. رابطه باید دو طرفه باشد

 

نکته 3

جستجو کنید تا متوجه شوید: دو طرف باید درک مناسبی از احساسات و نیاز های یکدیگر داشته باشند. زوج هایی که زمان مناسب برای درک روحیات یکدیگر صرف نمی کنند، معمولا با مشکل مواجه می شوند. اگر شروع به انجام دادن این کار در رابطه خود کنید (حتی بدون همکاری همسر خود)، تاثیر آن را به سرعت خواهید دید.

  چند راه کار برای داشتن ازدواج موفقی ؛ به همراه فیلم آموزشی

چند سوال که برای داشتن یک ازدواج رویایی باید بر روی آن ها کار کنید:

  • چگونه بحران ها را دریک رابطه مدیریت کنیم؟
  • چگونه در ازدواج خود صمیمیت ایجاد کنیم؟
  • چگونه از کم شدن احساس و افسردگی در رابطه جلوگیری کنیم؟
  • یک مرد از ازدواج چه می خواهد؟ یک زن از ازدواج چه می خواهد؟

 

در مورد این سوالات تحقیق کنید و فکر کنید تا رابطه مناسبی با شریک زندگی خود داشته باشد. از منابع موجود برای پاسخ دادن به این سوالات استفاده کنید. می توانید به یک متخصص یا مشاور ازدواج رجوع کنید یا از محیط مجازی برای پاسخ دادن به این سوالات استفاده کنید. در موردشان مطالعه کنید و بی کار ننشینید. شما باید منشا تغییر باشید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 679
تعداد کل آرا: 4503
تعداد کل بازدیدها: 869425


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)