چطور لبو بپزیم | فیلم آموزشی طرز پخت لبو مانند بیرون | پخت لبو بدون تغییر رنگ | پخت لبو بدون تلخ شدن

چطور لبو بپزیم | فیلم آموزشی طرز پخت لبو مانند بیرون | پخت لبو بدون تغییر رنگ | پخت لبو بدون تلخ شدن
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/17

زمانی که فصل سرما فرا می رسد مصرف لبو نیز در میان مردم افزایش پیدا می کند. لبو قرمز یکی از موادغذایی پر مصرف در زمستان است. بسیاری از شما نیز ممکن است در بیرون ازخانه لبو خورده و طعمش برایتان ماندگار شده باشد. در این مقاله به شما آموزش خواهیم دارد که چگونه لبو بپزیم تا خوش رنگ شده و طرز پخت لبو تا رنگ و طعمش مانند لبوی بیرون شود. با چگانه همراه شوید.

مواد لازم :
لبو       3 کیلو
شکر    5 قاشق غذاخوری

طرز تهیه :
برای اینکه لبو بتواند رنگ خود را حفظ باید مراقب باشید که به هیچ عنوان آن را نبرید. بریدن هر تیکه از آن یاعث می شود که رنگش خارج شود به همین منظور بهتر از با استفاده از یک برس آن را خوب شسته و تمیز کنید. در صورت ایجاد شدن هر بریدگی در سطح پوست باعث خارج شدن رنگ و قند آن میشود.
در مرحله بعدی آب را به لبوها اضافه کرده شکر را بر روی آنها بپاشید و بر روی حرارت ملایم قرار دهید. دقت کنید بعد از پخت باید کمتر از یک لیوان آب در قابلمه باشد. اگر مقدار آب بیشتر است روی حرارت بگذارید تا آب اضافی تبخیر شود و شربت پررنگ و نسبتا غلیظی حاصل شود.
لبو دیر پز است و نیاز به زمان پخت بیشتری دارد و در زودپز حدود یک ساعت و نیم برای پختن کامل آن زمان لازم است. لبو طعش سرد است برای از بین بردن و یا خنثی کردن سردی آن باید از شکر استفاده نمایید.
زمانی که به طور کامل لبو پخت پوستش حدا می شود که این یک راه حل مناسب برای فهمیدن این موضوع است که لبوی شما پخته است.


در فیلم آموزشی زیربه طور کامل و دقیق نحوه پختن لبو آموزش داده شده است امیدواریم که برایتان مفید واقع شده باشد. ما معتقدیم که نقطه نظرات شما می تواند عاملی برای افزایش کیفیت مطالب و همچنین پیش برد اهداف ما باشد پس در قسمت نظرات ما را راهنمایی نموده و در اضافه کردن بر دانش ما و مخطابین عزیز اهتمام ورزید.


در بالا می خوانید چطور لبو بپزیم و فیلم آموزشی طرز پخت لبو مانند بیرون و پخت لبو بدون تغییر رنگ و پخت لبو بدون تلخ شدن

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 953
تعداد کل بازدیدها: 776394

نظرات کاربران

*