چشمان شما چه چیزی درمورد شخصیتتان می گویند؟ (2)

چشمان شما چه چیزی درمورد شخصیتتان می گویند؟ (2)

عمق و حالت چشم‌های یک فرد همه چیز را برای کسی که می‌تواند آن‌ها را بخواند، برملا می‌کند. از شرایط سلامت فرد گرفته تا نیت و ذات او، همه با مشاهده چشم‌ها، رنگ، شفافیت و یا شکل آن‌ها قابل استنباط است. متخصصان زبان بدن می‌گویند که می‌توانند تنها با مشاهده جزئیات زیادی که اغلب چشم‌ها بی اختیار به وجود می‌آورند، چیزهای زیادی بگویند. اگر می‌خواهید چیزهای کوچک و بزرگی که چشمانتان می‌توانند در مورد شخصیت شما برای جهان فاش کنند، برانید، پاسخ آن اینجا است. قسمت اول این مقاله را در چشمان شما چه چیزی درمورد شخصیتتان می گویند؟(1) مطالعه کنید.

چشم‌هایی با فاصله زیاد از هم: روشن فکر، منعطف، ماجراجو، بی احتیاط

اگر شما چشم‌هایی با فاصله زیاد از هم دارید، علاقه‌مند به کاوش و تجربه جدیدترین روندهای مد یا جدیدترین گزینه‌های سبک زندگی دارید. بسیار روشن فکر و منعطف هستید، برایتان سخت است که روندی یکنواخت را در پیش گیرید. بی احتیاط و ماجراجو هستید و در جاهایی که نیاز به آزادی عمل و انتخاب است، خوب عمل می‌کنید، حتی مشهور به ایده‌های نوآورانه‌تان هستید.

فاصله‌ای به اندازه یک چشم

اگر فاصله بین چشم‌های شما دقیقا به اندازه یک چشم است، به این معنی است که فردی بسیار متعادل هستید و دیدی خوب نسبت به زندگی و نگرشی سالم نسبت به افراد دارید.

آیا چشمانتان برجسته هستند یا عمیق؟

چشم‌های برجسته اغلب برآمده یا متورم نامیده می‌شوند و به نظر می‌رسد در حال خارج شدن از صورت هستند. در مقایسه چشم‌هایی با عمق زیاد و ظاهری فرورفته نیز وجود دارند.

چشم‌های فرورفته: ایده آل گرا، مصمم، عاطفی، محتاط

ایده آل گرایی، مصمم و عاطفی بودن ویژگی‌های افرادی با چشم‌های فرورفته هستند. گرچه وقتی که هنگام بروز دادن احساسات درونی‌شان فرا می‌رسد، بسیار محرمانه عمل می‌کنند. یکی از غرایض آن‌ها این است که افراد را ملاحظه می‌کنند و هر حرکت کوچک آن‌ها را مورد تجزیه تحلیل قرار می دهند.

چشم‌های برجسته: حساس، خونگرم، صمیمی، نگران

افرادی با این نوع چشم‌ها اغلب بسیار حساس هستند و دوست دارند خودشان را در حلقه‌ای امن از اقوام و دوستان نزدیک محاصره کنید. با این حال اغلب این افراد صمیمی و خونگرم به نظر می رسند، زیرا تمایل به ملاقات افراد جدید دارند. یک چیز در مورد آن‌ها این است بسیار نگران هستند و ذاتا حس بدبینی دارند.

ایا چشم‌ها شیب دارند؟

به گوشه چشم‌هایتان نگاه کنید، آن‌ها کمی شیب به بالا یا پایین خواهند داشت، دوباره با دوستتان مشورت کنید.

چشم‌های با شیب به بالا: جاه طلب، مصمم، خوش بین، شوخ طبع

چشم‌های با شیب به بالا، چشم‌های گربه‌ای نامیده می‌شوند. اگر شما آن قدر خوشبخت هستید که این چشم‌ها را دارید، این بدان معناست که شما فردی جاه طلب و مصمم هستید. شما همچنین فردی سرگرم کننده و جذاب برای گذراندن وقت هستید، دیگران اغلب شیفته شوخ طبعی و خوش بینی شما می‌شوند. متاسفانه برخی به شما به عنوان فردی فرصت طلب و مغرور نگاه می‌کنند.

چشم‌هایی با شیب به پایین: وابسته، بدبین، به راحتی مغلوب شده

افرادی با چشم‌هایی با شیب رو به پایین بسیار وابسته به نزدیکان‌شان هستند. آن‌ها اغلب بدبین هستند که باعث می‌شود برای تصمیم گیری دچار مشکل شوند. به راحتی می‌توان بر آن‌ها غلبه کرد و برای آن‌ها نه گفتن بسیار دشوار است. گرچه به راحتی می‌توان با آن‌ها کنار آمد و دوستی‌های عمیق و طولانی مدت دارند.

آیا چشم‌ها متفاوت هستند؟

چشم‌های پژمرده: خوش گذران، خونگرم، افراطی

این چشم‌ها مودبانه خواب آلود نامیده می‌شوند. افراد دارای این چشم‌ها خوش گذران و خونگرم هستند. آن‌ها به دنبال لذت‌های مختلف زندگی هستند و افراطی هستند.

چشم‌های کلاهک دار: بسیار یاری کننده، شاد، چشم‌های کلاهک دار

چشم های کلاهک دار پلک‌های بالایی با برآمدگی دارند. این چشم‌ها اغلب کوچکتر از آنچه در واقع هستند به نظر می‌رسند. این افراد به اینکه بسیار یاری رسان هستند شناخته می‌شوند. آن‌ها در ظاهر بسیار شاد به نظر می‌رسند اما در واقع همواره چیزی از درون آن‌ها را اذیت می‌کند.

این موارد تنها چیزهای کوچکی است که یک نفر می‌تواند با نگاه کردن به چشم‌های شما طبق چهره خوانی چینی درباره‌تان متوجه شود. خصوصیات دیگر مانند چانه، گونه‌ها، لب‌‌ها و سایر موارد نیز برای نتایجی دقیق‌تر باید در نظر گرفته شوند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.4
sigmaمجموع آرا: 7

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 136
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 1191
تعداد کل بازدیدها: 103506


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)