چشمان شما چه چیزی درمورد شخصیتتان می گویند؟ (1)

چشمان شما چه چیزی درمورد شخصیتتان می گویند؟ (1)

چشم‌های شما به غیر از اینکه مقیاسی از زیبایی هستند، اطلاعات زیادی درباره شخصیت‌تان را برملا می‌کنند و ویژگی‌های اختصاصی آن‌ها بر اساس اصول چهره خوانی چینی مشخص می شود.

صورت، تصویر ذهن است؛ چشم‌ها خبررسان‌های آن هستند.

چشم ها همواره در سراسر جهان اهمیت خاصی در فرهنگ‌ها داشته‌اند و پنجره‌های روح نامیده می‌شوند. اعتقاداتی در مورد چشم بد یا شیطانی وجود داشته است. شاعران با الهام از چشم‌ها شعرهایی در قالب غزل گفته‌اند. در زیر ویژگی های هر یک از انواع چشم بیان می شوند.

اندازه چشم‌های شما چیست؟

به صورت تان در مقایسه با دیگر ویژگی هایتان نگاهی بیندازید. آیا چشمانتان ( بدون هیچ گونه آرایشی) بزرگ به نظر می‌رسند یا کوچک؟ این موضوع کمی بستگی به تفکر شخص دارد، بنابراین اگر ممکن است از یک دوست بپرسید ( روی جواب افراد عاشق حساب نکنید زیرا آن‌ها جوابی سرپوشیده که رضایت بخش باشد، می‌دهند).

چشم‌های بزرگ: پذیرا، احساساتی، خونگرم، خلاق

شما بسیار پذیرا احساسات و اطلاعاتی هستید که از راه‌های هوشیار و نیمه هوشیار مانند خواب یا رایحه دریافت می‌کنید. شما احساساتی تعریف می‌شوید و عموما با حسی از خونگرمی احاطه شده‌اید که شما را به فردی صمیمی تبدیل می‌کند. همچنین ذهن خلاقی دارید. مراقب باشید زیرا ذات اعتماد کننده شما می‌تواند باعث شود افراد حقه‌باز به راحتی از شما سوءاستفاده کنند.

چشم‌های کوچک: تمرکز، دقت، دوربینی، هوشمندی

تمرکز و دقت کلماتی هستند که می‌توان سوگند خورد که شما آن‌ها را دارید. شما به عنوان فردی تیز و دقیق در مورد جزئیات شناخته می‌شوید. هوشمندی و دوربینی ویژگی‌های بارز شما هستند و می‌توانید در هر چیزی عمیق شوید و در اغلب چیزهایی که ذهن‌تان را متمرکز بر آن می‌کنید، مهارت پیدا کنید. شما در برخورد با غریبه ها اغلب محتاط هستید که متاسفانه باعث می‌شود باعث می‌شود بسیاری از افراد تصور کنند که شما سرد و مغرور هستید.

شکل چشم‌هایتان چطور است؟

به مردمک‌ها و مرکز چشمانتان نگاه کنید. ملاحظه کنید چطور پاک‌ها اطراف آن‌ها انحنا پیدا کرده‌اند. چشم‌های بادامی شکل، آن‌هایی که تدریجا باریک می‌شوند، شکل بادامی به چشم هایتان می‌دهند. از طرف دیگر، چشم‌های گرد مرکز وسیعی دارند و سریع تر انحنا پیدا می کنند.

چشم های بادامی شکل: با دقت، با احتیاط، متعادل، مهربان

چشم‌های بادامی شکل اغلب به دلیل ظاهر عجیب و مرموزشان، ارزشمند هستند. اگر شما چنین چشم‌هایی دارید، فردی با دقت و محتاط هستید. شما می توانید آرامش تان را در شرایط سخت حفظ کنید. نگرشی بسیار متعادل در مورد زندگی دارید و اغلب احساساتتان را نشان نمی‌دهید گرچه عمیقا خونگرم و مهربان هستید.

چشم‌های گرد: خلاقیت، اهل تخیل، ایده آل گرا، دمدمی

به دلیل خلاقیت و خیال پردازی، اغلب شما در دنیای خود گم می‌شوید. ایده آل گرایی قوی نیز ویژگی برجسته این چشم‌ها است مانند دمدمی و غیرواقع گرا بودن. شما اغلب طبق عواطفتان پیش می‌روید و حفظ افکار و احساسات نزد خودتان برایتان سخت است. خوشبختانه قدرتی دارید که افراد به آسانی جذب شما می‌شوند حتی اگر زبان تیز شما بارها آن‌ها را آزرده باشد.

فاصله بین چشم‌ها چه چیز را نشان می‌دهد؟

چشمهای نزدیک به هم: سنتی، مقاوم، متمرکز، موفق

افرادی با چشم‌های نزدیک به هم اغلب احترام زیادی برای سنت‌های قدیمی قائل هستند. تاریخ برای آن‌ها جذابیت دارد و دوست دارند هر سنت کوچکی از خانواده و نیاکانشان را دنبال کنند. متاسفانه این موضوع به این معنی نیز می‌باشد که آن‌ها مقاوم هستند و حتی با هر تغییر کوچکی در زندگی‌شان دچار استرس می‌شوند. آن‌ها همچنین بسیار متمرکز، منظم و جزئی گرا هستند، اندکی زودرنج هستند اما نهایتا بسیار موفق هستند.

ادامه این مقاله را در چشمان شما چه چیزی درخصوص شخصیتتان می گویند؟(2) مطالعه کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.5
sigmaمجموع آرا: 10

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 115
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 1041
تعداد کل بازدیدها: 51466


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)