چرا مردان و زنان خیانت می کنند؟ | علت خیانت زن و مرد | نشانه های خیانت زنان

چرا مردان و زنان خیانت می کنند؟ | علت خیانت زن و مرد | نشانه های خیانت زنان

دلایل خیانت زنان نشانه خیانت مردان خیانت مرد به زن در اسلام

خیانت کردن موضوع جدید نیست اما اینکه چرا افراد به همسرشان خیانت می کنند موضوعی جالب توجه است که می تواند ریشه بسیاری از مشکلات خانوادگی و زناشویی را از داخل آن کشف نمود. در حقیقت این سوال برای تمامی کسانی که قربانی خیانت قرار گرفته اند پیش می آید که چرا شریکشان خیانت می کند؟ علت خیانت نمودن همسرشان چیست؟

ممکن است برخی از شما این احساس را داشته باشید که مردها بی وفا هستند و یا چرا مردان تنوع طلبند؟ آیا چنین چیزی حقیقت دارد؟ اگر مورد خیانت قرار گرفته اید و نمی خواهید باز هم این موضوع برایتان تکرار شود شاید بخواهید در مورد اینکه نشانه های خیانت مردان و زنان چیست اطلاعاتی کسب کنید. این ها همگی سوالات مهم و البته ابتدایی هستند که برای هر فردی رخ می دهد اما قبل از اینکه به تمامی موارد بالا بپردازیم اول باید علت خیانت کردن را مشخص نمایید.
زمانی که شما علت خیانت همسر خود را تشخیص دهید می توانید برای بهبود روابط و همچنین ایجاد بستری مناسب برای جلوگیری از آن گام بردارید. با چگانه همراه شوید تا در مورد موارد بالا به ظور مفصل صحبت کنیم. در این مقاله مهمترین دلایل خیانت کردن را از انتقام تا حمایت از زناشویی سخن می گوییم.

دلایل اصلی خیانت زنان و مردان چیست:

1- برای بازسازی زندگی زناشویی و جنسی خود

خانم کاکس متخصص امور زناشویی می گوید: "برخی مواقع دلیل خیانت خسته شدن از شریک زندگی خود و یا اینکه دیگر به همسر خود تمایلی ندارد نیست و یا اینکه جذب کسی دیگر شده است بلکه تنها که می کند این است که دکمه روابط جنسی خود و همسرش را فعال می کند. بدین معنا که او این کار به عنوان آخرین تلاش برای بیدار نمودن شریک زندگی خود از لحاظ سکسی و احساسی انجام می دهد."

"در ادامه این کار اینگونه پیش می رود که همسر متوجه می شود، هر دو از این ماجرا ناراحت هستند، روابط خراب می شود ... اما به طور ناگهانی آنها از شریک زندگی خود قدردانی نموده و رابطه جنسی دوباره گرم می شود."
فراموش نکنید که این شیوه بسیار خطرناک بوده و می تواند زندگیتان را نابود کند. یعنی به جای اینکه حس متعلق بودن را در وی ایجاد کنید در زندگی خود آتش روشن نموده و تمام آن را بسوزانید.


2- برای اینکه به دنبال ایجاد یک رابطه بهتر بیرون از خانه باشند 

این نوع خیانت یکی از شایع ترین خیانت ها در مورد زنان است. خانم کاکس می گوید: "زنان این کار را انجام می دهند، زیرا برخی از نیازهای عاطفی و جنسی در ازدواج و با همسرشان نمی تواند آن ها را ارضا نماید." آنها عشق جدید خود را با شوهرشان مقایسه می کنند تا ببینند آیا معشوقه جدیدشان چیزی فراتر از همسرشان دارد یا خیر؟ آن ها بسرعت این مقایسه را انجام می دهند و اگر برتری در وی ببنیند که بتوانند نیازهای عاطفی و جنسی خود را در آن تامین کنند به راحتی به همسر خود خیانت می کنند."
"اگر شما نیز این کار را انجام داده اید، قطعا شما این کار را برای دلیلی انجام داده اید، پس هم اکنون تصمیم بگیرید. اگر با فرد جدید خوشحال هستید، زندگی قبلی خود را ترک کنید. اگر ه از رابطه جدید نیز راضی نیستید به سرعت به آن پایان دهید و انرژی خود را به همسر خود و زندگی خود بازگردانید."


3- برای اینکه شما همسر خود را ترک کنید

خانم کاکس این مورد را به عنوان "امور خروج" توصیف می کند. در این مورد همسر شما از زندگی خود راضی نیست به همین منوال به دنبال شخصی می گردد که به شما بفهماند دیگر شما را نخواسته و از قصد این کار را انجام داده است.
در این گونه خیانت شخص یک معشوقه در نظر می گیرد با این منظور که شریک زندگیش با فهمیدن این ماجرا وی را ترک کند. اما این روش اصلا راه حل مناسبی برای طلاق گرفتن و جدا شدن نیست. شما به هیچ عنوان نباید برای جدا شدن از همسرتان وی را داخل منگنه قرار دهید. بهتر است در صورت ناامید بودن از زندگی خود موضوع را با شریک زندگیتان در میان گذاشته و وی را نسبت به این امر که می خواهید به زندگی مشترکتان پایان بدهید صحبت کنید.
اگر زن هستید به دلیل تعصب مردانه ممکن است از طریق این روش غیرت مردتان را تحریک نموده و باعث شوید تا دست به قتل و از بین بردن شما یا شریک جدیدتان بزند.

4- انتقام
یکی از خطرناک ترین شیوه هایی که مردان و زنان برای خیانت بر می گزینند انتقام است. علت انتقام در خیانت می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که می تواند از علل آن به انتقام در مورد خیانت طرف مقابل، انتقام به دلیل مشکلات روحی و عاطفی، انتقام به دلیل برخورد نامناسب ازسوی مرد اشاره نمود.
بسیاری از مردم به دنبال شریک زندگی در بیرون از خانه هستند تا بتوانند از همسر خود برای داشتن رابطه بد انتقام بگیرند. خانم کاکس در مورد خیانت به دلیل انتقام می گوید: "اگر این مورد در باره شما صدق می کند و اگر انتقام تنها انگیزه شما باشد، به اهداف خود دست خواهید یافت اما توصیه من به شما این است که هم اکنون رابطه خود را متوقف کنید و حتی فکر آن را نکنید که برای خنک کردن دل خود درباره رابطه جدید خود با شریک زندگی خود صحبت کنید و فراموش کنید که این انتقام چقدر شیرین می تواند باشد."

 

5- از زندگی زناشویی خسته شده است
بسیاری از ما بعد از گذشت سال ها از زندگی زناشویی خود به آن عادت نموده ایم و دسگر حوصله مان سر رفته است. دیگر هم چیز تکراری شده و بچه ها نیز از تغییر دادن زندگی کاسته اند. در برخی از زندگی ها مرد و یا زن تفاوتی نمی کند برای تغییر کوچک در زندگی دست به چنین اقدامی می زند. اگر شما از این دسته هستید به شما پیشنهاد می کنید که برای ایجاد تغییر در زندگی خود بهتر است که ماشین خود یا خانه خود را عوض کنید و یا بیشتر با دوستان مجردی خود ارتباط داشته باشید.

 


6- برای جلوگیری از وقوع حقیقت

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 108
تعداد کل بازدیدها: 35617
چرا مردان و زنان خیانت می کنند؟ | علت خیانت زن و مرد | نشانه های خیانت زنان
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)