چرا فیس بوک از کاربران رمز ایملشان را می خواهد؟

چرا فیس بوک  از کاربران رمز ایملشان را می خواهد؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

فیس بوک درخواست رمز عبور ایمیل از کاربران جدید خود را می خواهد. معمولا هنگامی که شما برای یک سرویس آنلاین جدید ثبت نام می کنید و شما نیاز به فعال سازی حساب کاربری خود دارید، همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که بر روی یک لینک فعال سازی کلیک کنید و برای انجام این کار لازم است. متاسفانه، به هر دلیلی، فیس بوک تصمیم گرفته است که کلمه عبور را به حساب های ایمیل که کاربران جدید برای ثبت نام برای سرویس درخواست می دهند، تقاضا کند.

این بر اساس یک صدای جیر جیر اخیر توسط e-سوشی است که یک تصویر را به اشتراک گذاشته است که در آن فیس بوک با درخواست رمز عبور ایمیل کاربر را نشان داد. توجه داشته باشید که این رمز عبور رمز عبور حساب کاربری فیس بوک نیست، بلکه رمز عبور ایمیل است که آنها برای ثبت نام برای فیس بوک استفاده می کنند، چیزی که هیچ کس دیگری به غیر از کاربر نباید داشته باشد.

جیک ویلیامز، مشاور امنیت، گفت: "این فراتر از طرح است. آنها نباید گذرواژه شما را بگیرند و یا پسورد خود را در پسزمینه نگهداری کنند. اگر این چیزی است که برای ثبت نام با فیس بوک لازم است، بهتر است که در فیس بوک نباشید. "

فیس بوک از آن زمان به این نشریه پاسخ داد و گفت: "ما می دانیم که گزینه تأیید رمز عبور بهترین راه برای انجام این کار نیست، بنابراین ما قصد نداریم آن را ارائه دهیم." این شرکت همچنین تأکید می کند که رمزهای عبور ایمیل را ذخیره نمی کند، اما بعد دوباره نمیتوانیم بگوییم که با اطمینان. همچنان معلوم نیست که آیا فیس بوک با این عمل ادامه خواهد داد یا نه، توجهی را که انجام داده است، نادیده گرفته است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 131
تعداد کل بازدیدها: 84928

نظرات کاربران

*